• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Bomba Astra 1kr-1l-1m-1n 19.2°e Şebeke Arama

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,808
23,091
- Astra 1KR,1L,1M,1N,2C 19.2°E uydusunda Şebeke Arama (Network Search) hakkında sizlere kısaca bilgi aktaracağım. Uydu cihazların (Receiver), imaalatı sırasında kendi cihazlarına özel yazılım atmaktadırlar. Uydu cihazınızda bulunmakta olan ' lar yayından kalkmış, yada taşınmış veya yeni yayına başlamış olan TV kanallarının olabilmesi mümkündür.

- Eski TransPonder' ları güncellemediğiniz süre içerisinde ne kadar tarama yapmış olursanız olun, hep aynı kanalları bulması kaçınılmazdır. Yeni yayına başlamış olan Radyo ve TV kanallarına ulaşabilmek için ilk etapta TP (Transponder)' leri güncellemeniz şarttır. Güncellemeyi yapmış olmanız durumunda ise uydu cihazınız yeni kanalları bulabilecektir.

- Astra 1KR,1L,1M,1N,2C 19.2°E uydusundan taşınmış yada yeni yayına başlamış Radyo ve TV kanallarına ulaşabilmenizi sağlayacak olan frekans aşağıdadır.

- Ayar için 12344 H 27500 frekansını, Şebeke Arama (Network Search) arama için 11739 V 27500 frekansını kullanabilirsiniz.

- Belirtmiş olduğum TP frekansını manuel olarak uydu cihazınızda bulunan Manuel Kanal Tarama bölümüne girip ve Şebeke Arama (Network Search) veya NIT açık olacak şekilde seçip taramayı başlatınız.