• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Önemli Bein Sports Hd France

• Konbuyu başlatan User11
  • Başlangıç tarihi
U

User11

Guest
astra uydusundaki bu frkans spor sevenler için önemli
cccam ile izleniyor
You must be registered for see images

U

User11

Guest
biraz deylı araştırma yaptım bazıları cccam ile açık bazıları dehil diyor
next 2000 hd son çıkan yazılımda ilgili kanallar açık

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alperentoy

OnursaL Üye
Onursal Üye
Csat Fransa kanalları ve beIN Sports ve beIN MAX kanalları cccam ile açılmıyor. Sebebi Yayıncının kod boyutunu uzatması ve cccam yazılımcılarının 2.3.0 versiyondan sonra desteği kesmesi. Oscam ve Ncam son versiyonlarına düzeltme yapıldığından e2 cihazlarda serverde kart varsa açılıyor. Bunun dışında Bu paket için özellikle afrika ve arab yarımadasına üretilen cihazlarda Gshare vb. cihaza özel (cihaz işemci serinosuna göre) çalışan yazılımlarla birkaç yıldır zaten açıktı. ABSAT gibi bazı kanallar eski sistemlerini koruduğundan zaten açıklar. Bunlar şimdiki gelişmeler ama yarın ne getirir yada götürür bilinmez.
Ancak iptv olayı bu işlerden herzaman hep bir adım önde olan bir gelişme. İp tvsi olana ne cam açmadı nede çanak çekti çekmedi derdi var....

U

User11

Guest
next 2000 hd son çıkan yazılımla hangi sistemi kulandılar detayları bilmiyorum Csat açık
You must be registered for see medias

Moderatör tarafında düzenlendi: