Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Anketler
  • Anketler

Futbol Beşiktaş-galatasaray Maçı Kaç Kaç Biter

Beşiktaş-Galatasaray maçı kaç kaç biter

• Beşiktaş kazanır

Kullanılan: 6 50.0%
  • Berabere biter

Kullanılan: 3 25.0%
  • Galatasaray kazanır

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Mr.Nobody

Gold Silver
Gold Silver
galatasaray alır maçı

Son düzenleme:

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
1.1.berabere:)

Kniv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
idda olarak 7-1 demisler ama ben o kadar degilde 5-1 aliriz diyorum.:winkytongue:

Mr.Nobody

Gold Silver
Gold Silver
idda olarak 7-1 demisler ama ben o kadar degilde 5-1 aliriz diyorum.:winkytongue:
süper kupa maçındada iddaya girmişlerdi beşiktaşlılar 5 mi 7 mi diye tabi gördük ki daha penaltı atamıyorlar :cool:

Son düzenleme:

Kniv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
süper kupa maçındada iddaya girmişlerdi beşiktaşlılar 5 mi 7 mi diye tabi gördük ki daha penaltı atamıyorlar :)

Macin sonucunu oyuncular ve kakemler belirleyecek Rookie kardes, bakip görecegiz,heyecan bizim dogamizda var zaten,penalti atip atamamak heycandan olsa gerek.Umarim bu heycandan kurtulmuslardir. :)

Mr.Nobody

Gold Silver
Gold Silver
Macin sonucunu oyuncular ve kakemler belirleyecek Rookie kardes, bakip görecegiz,heyecan bizim dogamizda var zaten,penalti atip atamamak heycandan olsa gerek.Umarim bu heycandan kurtulmuslardir. :)
tabiki hakem ve futbolcular belirlicek ben iddaa konusu için dedim siz beşiktaşlılar çok seviyorsunuz rakip takımı ezmeyi unutmayın karşınızdaki galatasaray ve sizden daha 1 ay önce kupa söküp almış takım öyle koca koca egolara girmenin bir anlamı yok siz takım olarak bugüne kadar neyi başarmışssınızda galatasaraya daha maç oynanmadan 5 7 atarız diyorsunuz galatasaray son 10 yıl başarılarına bakın birde beşiktaşın başarılarına karsınızdaki takıma saygınız olsun bizde size saygı duyalım

maiates

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
vodafone arenadaki ilk derbi takım da oturmus formda kadro yeni transferlerle seyirci baskısıyla beşiktaşım alır 2-0

Kniv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
tabiki hakem ve futbolcular belirlicek ben iddaa konusu için dedim siz beşiktaşlılar çok seviyorsunuz rakip takımı ezmeyi unutmayın karşınızdaki galatasaray ve sizden daha 1 ay önce kupa söküp almış takım öyle koca koca egolara girmenin bir anlamı yok siz takım olarak bugüne kadar neyi başarmışssınızda galatasaraya daha maç oynanmadan 5 7 atarız diyorsunuz galatasaray son 10 yıl başarılarına bakın birde beşiktaşın başarılarına karsınızdaki takıma saygınız olsun bizde size saygı duyalım

Iddayi ben yapmiyorum kardesim,yapanlara karsi gönlümden geceni yazdim, ben hakedenden yanayim iyi oynuyan kazansin,ha ezmeye gelince ben ezilenden yanayim,baskalari gibi egom ve sabit görüsüm yok,herkese düsüncelerine saygim var ama,bu saygi cift tarafli olmali,bilmem anlatabildimmi.!

Mr.Nobody

Gold Silver
Gold Silver
tamam kardeş konuyu kapatalım hak eden kazansın biz zaten kupamızı aldık onlar 5 7 atarız diye iddaaya girsinler tatmin etsinler kendilerini

maiates

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
aynen arkadaşlar konuyu kapatın iki türk takım avrupa takımlarıyla inatlasacamıza birbirimizle inatlasıyoruz

Kanarya

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
beraber biter 1-1 veya 2-2

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Anketler
  • Anketler