• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Süpriz DENT ile Tüm Hatlarda Bedava TL Kontör Yükleme Yeni 2019 !

netaps

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
Katılım
23 Mar 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
11
Yaş
28
Konum
Ankara
Merhabalar. Bugün size anlatacak olduğum olay ile hiçbir ücret ödemeden referans kasarak telefonunuza TL yükleyebileceksiniz.

Öncelikle Akıllı Telefonunuzun Tarayıcı Adres Çubuğuna Bu Linki Kopyalayıp Yapıştırarak : " " uygulamayı Google Playden veya Appstoreden indiriyorsunuz. uygulama indikten sonra uygulamayı açıp register now yazan yere tıklayıp istenilen bilgileri girip kayıt işlemini tamamlıyorsunuz. Kayıt olduktan sonra size 3500 DENT gelecek. Uygulamada bulunan referans linki ile 3-5 arkadaşınızı davet ediyorsunuz. Belirli DENT'e ulaşınca da TL yükleme sayfasına gelip operatörünüzü seçip adımları takip ediyorsunuz. Ortalama 24 saat içerisinde TL hattınıza yatmış olacaktır.

You must be registered for see images
 
Üst