• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 30.00 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Süpriz Dmoz Site Gönderme Bilgileri

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,915
23,352
DMOZ şekillendirme için orijinal motivasyonları biri birçok insan Yahoo! Directory listelenen sitelerinde almakla deneyimli hayal kırıklığı oldu. Ancak Yahoo! beri site gönderimler zamanında değerlendirilmesi için ücretli bir servis uygulamıştır. O kurşun diğer birçok dizinleri tarafından takip edilmiştir. Bazıları hiç ücretsiz başvuru kabul. Buna karşılık DMOZ siteleri-bunu yapmak için önemli genel dizinleri sadece birinin her türlü ücretsiz site gönderimler politikasını devam ettirmiştir.

Bir sonuç içerik dengesi DMOZ ve diğer dizinler arasında kademeli farklılaşma olmuştur. Ödeme için dahil modeli güçlü ve ödemek isteyenlere iyilik, o kadar ticari siteler bunu kullanarak dizinleri de daha baskındır. Diğer taraftan, gönüllüler tarafından insanlı bir dizin amaç ve bu gönüllülerin çıkarlarını yansıtacaktır. DMOZ bilgilendirme ve kar amacı gütmeyen siteler yüksek oranda listeler.

Ücretsiz teslim politikasının bir sonucu da DMOZ hala inceleme için bekleyen gönderimler muazzam sayıda olmasıdır. Büyük parçalar olanlar. Spam ve yanlış gönderilen sitelerin oluşmaktadır. Yani bir site sunulması için ortalama işlem süresi her geçen yıl daha uzun büyüdü. Varyasyon kadar büyük olduğundan Ancak geçen zaman, tahmin edilemez. Bir gönderme saat içinde işlenmiş veya birkaç yıl sürebilir olabilir . Ancak, site önerileri sadece bir yeni liste birçok kaynaktan vardır. Editörler yeni listeleri için onları kontrol etmek için herhangi bir yükümlülük altında ve aslında diğer kaynakları kullanmaya teşvik edilmektedir.