Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Uydu Cihazlari / Satellite Device
  • Linux Uydu Alıcı Cihazlar
  • DreamBox Uydu Cihazları

Dreambox Dm800 Hd Se (enigma2) Ip Tv Sorunu

iptvmeraklisi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Selam arkadaşlar,

Dreambox a bouquet olarak iptv kanalları ekleyebiliyorum.Ancak 1280x720 lik bir kanal açtığımda 2 dk sonra kanal donuyor.Aynı kanalı VLC ile bilgisayardan açarsam , sıkıntısız izliyorum.Kalite olarak daha düşük bir kanalda sorun yaşamıyorum.Bunu nasıl aşabilirim.Yada benzer bir makina kullanan varsa hangi imajı kullanıyor.
Teşekkürler :)

cork

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ekran çözünürlük ayarını otomatik olarak seçerek denedin mi ?

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Bende se olmayan eski versiyon var ondada bazen sorun oluyor. Sorunun nedeni makinanın internete bağlantı şekli olabilir. Bağlantıyı routura direk cat 5 kablo ile yap kabloyu alırken sor eski versiyonlar 10 mb yenileri 100 mbit yenilerden al tak. Kablosuz bağlantılarda genellikle sorun oluyor. Net sorununu çözünce düzelmesi lazım. Yayında sorun olmadığını düşündüren pc de sorunsuz izlediğini söylüyorsun. Son bir not olarak da hd kanal izlerken değilde sd kanal izlerken nstream pluginine geçerek dene buda farkettirir.

texas

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ben openpli imaj kullaniyorum senin söyledigin gibi bir problemle karsilasmadim hic.

iptvmeraklisi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bende se olmayan eski versiyon var ondada bazen sorun oluyor. Sorunun nedeni makinanın internete bağlantı şekli olabilir. Bağlantıyı routura direk cat 5 kablo ile yap kabloyu alırken sor eski versiyonlar 10 mb yenileri 100 mbit yenilerden al tak. Kablosuz bağlantılarda genellikle sorun oluyor. Net sorununu çözünce düzelmesi lazım. Yayında sorun olmadığını düşündüren pc de sorunsuz izlediğini söylüyorsun. Son bir not olarak da hd kanal izlerken değilde sd kanal izlerken nstream pluginine geçerek dene buda farkettirir.
bunu deneyeceğim.Birde nstream plugini sadece SD yayın için mi?

şanpablo

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bende de dreambox 800hd var openpli imaj kullanıyorum nstreamplayer eklentisi ile hiçbir sorun yaşamadım burada net bağlantı hızın önemli birde cihaza kablo ile bağlan internete wiraless adabtör ile bağlanma.

iptvmeraklisi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bende de dreambox 800hd var openpli imaj kullanıyorum nstreamplayer eklentisi ile hiçbir sorun yaşamadım burada net bağlantı hızın önemli birde cihaza kablo ile bağlan internete wiraless adabtör ile bağlanma.
nstreamplayer kurmadım,kanal listesi gibi izlemek istiyorum.Ama nstream sıkıntısız ise denerim.Teşekkürler

şanpablo

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
net bağlantı hızın ne kanal listesi olarakta izleyebilirsin hd kanallarda 20 mbs altı donma yapar benimki fiber 100 mbs ondan sorun yaşamıyorum nstreamplayer önemli değil internet bağlantı hızın önemli pc deki vlc player ile dreambox farklılık gösterir sistemleri farklı ona takılma.

yoksulf1

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar bendede derambox hd 800 var clon bougetleri birtürlü yükleyemiyorum yüklesemde çalışmıyor nasıl yaptığınızı yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim birde bougetleri nasıl oluşturuyorsunuz

• Ana sayfa
  • Forumlar