• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Önemli Elit Üyelerimiz Bilgilendirme

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,805
23,031
Değerli arkadaşlarım merhabalar , bu güne kadar verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz sizler sayesinde sitemiz ayakta kalıyor ve sizler sayesinde ziyaretci sayılarımız artmakta. Üye olma kısmı az oluyor evet çünkü hide olayını kaldırdığımız için insanlar üye olmak için fazla çaba göstermiyorlar. Fakat domain yeni olmasına rağmet ziyaretci sayımız yüksektir üye kısmı sizi aldatmasın. Şuan ortalama günlük ziyaretcimiz 500 üzerinde üstelik linklerimiz googlede çok fazla yokken. Alexa sıralamamız yeni oldugumuz için ülkemizde 28 bin civarında, bu ilerleyen günlerde çok daha iyi olacaktır.

Değerli arkadaşlarım bu yazımın amacı kısa bir bilgi vermek ayrıca bir kaç uyarıda bulunmak için , arkadaşlar yönetime geçmek için ilk kural elit üye olmaktır. Bir arkadaşımızı daha yönetim kadromuza dahil edebiliriz. Sizlerden ricam Sitede genel konulara (herkesin görebileceği ziyaretci , üye, gold üye) mutlaka notes.io veya farklı bir servis aracı ile linklerinizi paylaşmanız. Google olarak hem spam olmaktan hem warez site adı altında kötü bir izlenimde olmayalım. Ayrıca kural dışı yenikonu açanları bizlere mutlaka bildirin . Bazen gözden kaçırabiliriz sizlerin bu konuda destek olmanızı rica ediyorum ve mutlaka PM ile bildirin. Downloaad linkleriniz de aynı şekilde olacak genelde zaten combo list ve iptv programları, ayrıca film dizi vs olduğunda mutlaka gold bolumde paylaşalım. Gold bölümü Google göremiyor orada herşey serbest notes.io vs kullanmanıza gerek yok. Sadece genel bölümlerde.
Son olarak çevrenizde eş dost arkdaşlarınız varsa sitemiye üye yapın değerlendirip Elit üyelik kısmına çekebiliriz çünkü şu dönemde elit konular açabilen fazla bir üye arkadaşımız yok.

Yeni sezon öncesi hepimize başarılar dilerim.
Soru / Sorun için mutalaka bana veya diğer yönetimdeki arkadaşlarıma PM gönderebilirsiniz.
 
Üst Alt