• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Gold Paylasim

Cyber2000

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
0
457
sayin vip üyelerimize

farkina vardim bizler cogunlukla normal üyeler acik paylasimlarimiz var gold üyelerimize paylasimlarimiz az artirmamizi tavsiye ediyorum böylece inaiyorum gold üyelerimiz artar bence

saygilarimla

Son düzenleme:

mario

Uydu PortaL Reis
UyduPortaL Üye
1,064
8,086
Ustalar yannis anlamayinda gold lara ne verekki bakin panel paylasimlarina en cok onlar paylasiyor sahbaz ustanin prosu tek basina yeter her seye

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,805
23,031
Bir normal paylasımlar vardır birde özel paylasımlar özel paylaşımlarınızı gold üyelere yaparsanız daha etkılı olur. Taktir sizindir tabıkıde bunda bır zorlama yok

mario

Uydu PortaL Reis
UyduPortaL Üye
1,064
8,086
Usta adamlar cok guzel bir sekilde gold olmanin farkini anlatiyorlar biz olsak laf ile anlatiriz onlar yasayarak anlatiyorlar yani en ust seviyede bundan guzel reklam yapilmaz :):):)

Cyber2000

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
0
457
ben paylasimlarimi gold üyelerle agirlikli devam sürdürcem kendilerini mahrum birakiyoruz sanmasinlar gold üyeler

normal üyelerle paylasiyoruz ne desteklerini görüyoruzki adamlar siteye girip topluyup paylasimlarini cikiyor

site ye ne katkilari oluyorki reklama tikliyorlarmi sanki cogu

ama gold üyelerimiz gold olarak destekliyor sitemizi

Üst Alt