• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

  ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


  Kredi Karti ile al
  WhatsApp ile iletişime geç
 • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Önemli Gold Üye Olacaklar Için

Gold Üyelik Tavsiye Edermisiniz

 • Evet

  Kullanılan: 99 86.1%
 • Hayır

  Kullanılan: 9 7.8%
 • Kararsız

  Kullanılan: 7 6.1%

 • Kullanılan toplam oy
  115

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,808
23,091
Arkadaşlar merhaba ,

Gold üyelelrimiz gün geçtikce hızla geniş bir aile kitlesine ulaşıyor. Ve yenı gold uye olacak arkadaşların bir nebze soru işaretlerinin giderilmesi için bir konu acmak istedik. Bizim kendimizi anlatmamız uygun düşmeyeceginden şuankı gold uyelerın memnunıyet / memnuniyetsizlik olarak yorum yapmalarını (Sadece Gold Üyler ) Kendilerinden Rica ederim.
 

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
2,579
104,078
ilk yorumu ben yapayım usta.
yorumunuza katılıyorum.
insanların kendisini övmeleri pek yakışık almaz.
ben 2.kere gold oldum. ve son derece memnunum.
forumun her türlü bölümünden faydalanıyor ve bir çok şey öğreniyoruz forum sayesinde.
forum tarafından gold üyelere iptv ve bana henüz verilmeyen ccam hizmeti var.:)
son olarak sahbaz usta tarafından gold üyelere verilen panel kırma yazılım,
panel kırma konusunda sentr, vlc ve başka programlarla panel kırma konusunda uğraşanlara
''sahbaz usta daha öncE neredeydin'' dedirtecek bir yazılım.
ben inanıyorum ki, sentrciler ve vlc ciler daha önce iptv ve panel kırma konusunda gösterdikleri çabaya üzüleceklerdir.

ben henüz gold olmayanlara bu fırsatI kaçırmamalarını tavsiye ediyorum.

selamlar.
 
Son düzenleme:

ellami

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
508
1,154
Gayet faydalı olacak bir konu olmuş Reis e teşekkürler.Ben de site ilk kurulduğu günlerde üye olan biriyim.Bu güne kadar site bir çok aşamalardan geçti.Zor günler de geçti ama şuan uyduportal olarak yola devam ediyoruz.Gold üye olarak sahip olduğum avantajlar şunlar;sitede paylaşılan gold ve vip bölümlerindeki konuları görebilme,donmadan kesintisiz maçları izleme,cccam ,çok özel programların kullanımına izniniz oluyor.Bu programlar her yerde herkeste olmayan özel programlardır.Sitemizin kıymetini bilelim arkadaşlar forumu çok özel kılan bazı şeyler var,dostluk,samimiyet,saygı ve sevgi.Amacı bir şeyler öğrenmek kendini geliştirmek,insanlara faydalı olmak isteyenler forumda kalıcı oluyor,ama çakal ve üç kağıtçı olanlar ise soluğu uzayda alıyor.Gold üye olma konusunda tereddütünüz olmasın.2. kez gold üyeyim,siteya katkıda bulnmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.
 

Kiziroglu

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
117
3,152
Bende eski bir gold üye olarak herkese tavsiye ederim. Özellikle gold üyeler için sunulan paylaşımlar gerçekten büyük bir fırsat. Panel hacker yazılımı buna küçük bir örnek. Şahbaz ustaya ve emeği geçen herkese saygılar. Bize ve foruma böyle bir yazılım kazandırdığı için çok teşekkür ederiz
 

klesing

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
22
6
bende memnun olduğumu söylemek isterim gayet güzel ilginiz yeter bu kadar çalışkan arkadaşlara ufak da olsa katkımız oluyorsa ne mutlu bize