Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2018

Merhaba Üyelik Ücretsizdir . Yeni Üyelerimize 3 AYLIK iPtv Paketi 49.99 TL

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Değerli Gold uye Arkadaşlarımız Bu gunlerde sizlerin Görüşleri Çok önemli bu nedenle Sitemizde Gold üyelikle beraber uyduportal iptv sistemini diğer uye arkadaşlara tavsiye edermısınız ?

hsm

Elite Member
Elite Member
Bence düşünmeden satın alsınlar yayınlar çok kaliteli sıfır donma ile muhteşem görüntü kalitesi var alacak olan arkadaşlar kafalarında bence soru işareti kalmasın..

bulents

Gold Classic
Gold Classic
Ben 3 aylık gold üye olmuştum en çok da gold paylaşımlar bölümünü merak ettiğim için üye oldum.Ancak öncelikle gold paylaşımlar biraz zayıf gibi genel olarak iyi teşekkürler

gofil

Gold Süper
Gold Süper
Herkese merhaba, ben Cine 5’in maç yayınlamasından itibaren bu işle ilgili ne kadar çıkartılmış kart alet varsa hepsini denedim. bu zamana kadar çok ip tv üyeliğim oldu. bu söz konusu maç kanallarına üyeliğim de oldu. yayınların kalitesizliğinden sık sık donmalarından, sahayı flu göstermelerine bile razı olduk. O gün den bu güne çok şey değişti. uyportal kanallı ile tesadüfen tanıştım. ve üye olduğum günden buyana memnun kaldım. son zamanlarda kendilerini çok iyi geliştirdiler. ve bizlere bire bir orjinal yayın kalitesinde yayın izletmekteler. neredeyse sıfır donma kalitesi ile. bu kadar tecrübesi olan ben, başta karizma üstat olmak üzere diğer emeği geçen uzmanlara teşekkür ediyorum.

hatta neredeyse artık panel tarama ve şifre çözme işlerini bile yavaşlattım. uğraşmama gerek olmadığı kanısına vardım. çünkü uydu portal bizim adımıza en iyisini geliştirmektedir.

Her zevkin bir bedeli vardır. hak ediyorlar. ben kendilerine helal ediyorum.selamlar.

ahmet46

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
selam arkadaşlar ben iptv için gold üye oldum ama iyiki gold üye olmuşum!!! çünkü iptv çok kaliteli ve verilen paraya değer. ayrıca forumdaki gold üyelere özel bölümler harika bence hiç düşünmeyin hemen gold üye olun.

S510

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
merhaba dostlar ; 1 yıl hep iptv hemde gold hacker yazılımı için abone oldum. Her daim sözünde durdular. Bir ara ip tv 2 - 3 gün sorun yaşadı. O zaman 1 ay herkese iptv süre uzattılar ve her daim forum yetkilileri sözlerinde durdular. Başka sitelerdeki gibi 10-15 üye alıp siteyi kapamak gibi birşey asla olmadı. İptv şu anda soruzsuz gitmekte. yazılım deseniz muadilleri var ama onlar hep virüslü ve bulunan şifreyi yapana gönderiyor. Panel hacker ŞAHBAZ ustanın bir şaheseri. Süper bir yazılım
İyiki varsın uyduportal.

Ufukboyner

Gold Süper
Gold Süper
Burası bir aile ortamı gold üyelik ücreti teferruat bence çünkü güven ve saygı hat safhalarda hiç düşmeden güven içinde gold üye olabilirsiniz emeği geçen kardeşlerimin hepsi sonuna kadar destek veriyorlar ben 4 seneden beri ailenin bir üyesiyim hiç bir problemle karşılaşmadım tüm gold üye olmak isteyen arkadaşlar kafalarınızda kesinlikle soru işareti olmasın vereceğiniz bence teferruat ücreti fazlasıyla hizmet olarak geri alırsınız KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ www.uyduportal.net

Berat

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Gecen sezon ilk yari gold üyesidim ve fazla sorun ve donma konusu oldugundan uzatmamistim. Su an yine Gold üyesi oldun ve gayet memnunum. Donma fazla yok simdiye kadar ve kanallar gayet net gösteriyor.
Tavsiye ederim.

akro72

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Sitenin kuruluşundan bugüne kadar hep gold iptv üyesiyim. İlk iptv üyelik 3 aylık 25 TL idi. Her yıl üstüne koyarak çok kaliteli yayınlar verdiler. Sorun yaşadığımda hemen halledelerdi, kesinlikle gecikme 1 saati bulmazdı. Çevremdekilere hep bu siteyi tavsiye ettim ve bu siteden üyelik aldılar, gayet de memnunlar. Fiyat konusunda ise piyasanın üstünde değil, makul bir fiyata bu hizmeti veriyorlar. Hele ilk iki link sanki internet yayını değil de uydu yayınıdır. Hala söylediklerimizi abartı bulan var ise yönetim 1 haftalık ücretli (10 TL gibi) yayını isteyene verebilirler.

audi2006

Gold Üye
Gold Silver
selam arkadaşlar..ben hemen hemen 2 sezondur (tam olmasada) hem kendime hem foruma üye olamayan arkadaşıma iptv alıyorum..şu ana bakıldığında eski zamanlara olarak iyi güzel gelişmeler var..
mesela artılar..
büyük takımların yayınlar daha güzel , daha kaliteli, donmalar yok gibi makul...
eksiler..
bazı kanallarda takılma var
üzerinde biraz daha titizlikle durulursa iyi olur..
ben kendime ve arkadaşlarıma yine buradan iptv
almaya devem edeceğim..

Moderatör tarafında düzenlendi: