• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Hakançe Ve Asrinn Süresiz Ban

Semih27

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
0
481
Eline sağlık iyi oldu ustam yavaş ve sessiz de olsa içimizdeki hainleri bulup bir bir tepikleyeceğiz . Balık yemeyi değil Balık tutmayı öğreteceksin ki, bu sitede öğrendikleri sayesinde kendini ana karnından balıkçı gibi doğduğunu düşünüp başka sitelerde burası ile ilgili atıp tutanlara sadece karaktersiz denir.

Edit: ha ben buraya gelene kadar zaten biliyordum diyenlere sadece gülüp geçerim durumları malumdur diğer sitelerin +18 konularla ve ya site üyelikleri ile ayakta duruyorlar
 

hurzati

KraL
UyduPortaL Üye
2,579
103,807
Hakançe mod olduğu bir siteye konu taşımaktan , asrinn forumuna insanları davet edip rahatsız etmekten kalıcı yasaklanmıştır.
hakance yaşlı ve çok iyi bir dosttu.
hiçbir forumda görmedim.
vefat etmişse Allah cc rahmet eylesin.

ona hain diyenler nerde şimdi.
 
Üst Alt