Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Yardım İPTV KAYNAK ÇIKMA HAKKINDA !

bydeniz07

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Merhaba arkadaşlar octoshape ile açılan yayının linkini çekmeyi bilen stream etmeyi bilen benle iletişime geçsin çok acil karşılığında güzel bişeyler ayarlıycam !

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Ya ne istediğini bilmiyorsun, yada istediğin şeyin değerini bilmiyorsun. Bunların dışında bir linkse idm zaten sana rtmp linkini verecektir.
Tavsiyem capture yap geç vakit katbetme.

bydeniz07

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ya ne istediğini bilmiyorsun, yada istediğin şeyin değerini bilmiyorsun. Bunların dışında bir linkse idm zaten sana rtmp linkini verecektir.
Tavsiyem capture yap geç vakit katbetme.
ne istediğimi biliyorum değeri hakkında bilgim yok idm rtmp adresi yakalayamaz sadece http https ile başlayan protokolleri yakalar istediğim şey octoshapede açılan linkin rtmp çıkışını almak capture çok masraflı iş gpu lu vds lazım kendini bile amorti edemez çünkü kaynağı sadece kendim kullancam. ayrıca vakit kaybetmek diye bişey yoktur aslında her kaybettiğini sandığın vakit sana bişeyler katarda farkına varamazsın :)

U

User118

Guest
oradan yayını almak mı istiyorsunuz kardeş bir link atın bakalım ne yapa biliriz

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
ne istediğimi biliyorum değeri hakkında bilgim yok idm rtmp adresi yakalayamaz sadece http https ile başlayan protokolleri yakalar istediğim şey octoshapede açılan linkin rtmp çıkışını almak capture çok masraflı iş gpu lu vds lazım kendini bile amorti edemez çünkü kaynağı sadece kendim kullancam. ayrıca vakit kaybetmek diye bişey yoktur aslında her kaybettiğini sandığın vakit sana bişeyler katarda farkına varamazsın :)

Vakit yerine konulamayacak yaratılmışların en değerli olan servetidir. Ucuza harcanmamalı. Bu işi çözebilen kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. İleri derece web sayfası kodlama bilgin varsa zaten uğraş kendin de yaparsın. Bize de paylaşırsın! Sana bir fikir daha madem ucuz olsun diyorsun. Local PC de capture yap vds de çoklayıp paylaş. Toplamda maliyeti çok daha düşük olur.

bydeniz07

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Vakit yerine konulamayacak yaratılmışların en değerli olan servetidir. Ucuza harcanmamalı. Bu işi çözebilen kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. İleri derece web sayfası kodlama bilgin varsa zaten uğraş kendin de yaparsın. Bize de paylaşırsın! Sana bir fikir daha madem ucuz olsun diyorsun. Local PC de capture yap vds de çoklayıp paylaş. Toplamda maliyeti çok daha düşük olur.
çok çok daha maliyetli oldu upload yüksek hat en ucuzu aylık 3.000 tl ekran kartlı pc tek seferlikte olsa 2.500 tl pc sürekli çalışacak elektrik masrafı falan çok pahalıya mal olur :)

bydeniz07

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
hocam ben bu yolu çözme yoluna adım attım devam edicem sende anlyosun belliki udp paketlerini okumam beni biyere götürürmü ?

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım