Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2018

Merhaba Üyelik Ücretsizdir . Yeni Üyelerimize 3 AYLIK iPtv Paketi 49.99 TL

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Süpriz IPTV Uyportal özel Max 1500 .

U

User1

Guest
Linkleri iyi çalışıyor.. 4-5 farklı satırı linkleri sizler için stream ediyor sağolsun... Ellerine sağlık ustam

U

User1

Guest
ben stream yapmıyorum panelcinin yayını dogru konuş ..
Kötü bir şey demedim.. Sadece linkler için söyledim link direk sana ait demedim ustam.. . Sadece stream edilen farklı yayınlar için söyledim.. Kırdıysam affola

Moderatörün son düzenlenenleri:

ferda

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
S.a arkadaşlar buldugum bir panelden size açtım adam kapatana kadar izleyin ..

max 1500 kişilik .. vlc playerde aça bilirsiniz indirme olmuyor... izleyenler yorum yapa bilir arkadaşlar nasıl oldugu hakında.. yayınlar adamın..

!!! Arkadaşlar saga sola verildigi için şifre devamlı degişe cektir bilginize burayı takip edin..

[Hidden Content]
tesekkurler

eser

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye

max 1500 kişilik .. vlc playerde aça bilirsiniz indirme olmuyor... izleyenler yorum yapa bilir arkadaşlar nasıl oldugu hakında.. yayınlar adamın..

!!! Arkadaşlar saga sola verildigi için şifre devamlı degişe cektir bilginize burayı takip edin..

[Hidden Content]
sagolasınız

haydut1971

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye

[Hidden Content]
tesekürler