• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Kupon Ve Iddaa Hakkında

ycanerler

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
659
20,944
Değerli site yönetici ve Özel üye arkadaşlarım bir konu hakkındaki rahatsızlığımı özellikle burada dile getirmek amacı ile bu konuyu açtım;

Portalımız'da İddaa kuponları paylaşımı yapılıyor ve bu beni rahatsız ediyor nedenine gelince sizlerde bilirsiniz ki Kumar bizlere Haram kılınmıştır, İddaa'da bir tür kumar aracı olduğundan bu tür paylaşımların alenen yapılması Manevi açıdan bizleri Vebal altında bırakır. Burada bu paylaşımı gören bir arkadaşımız hiç oynamamış olsa bile ''Ya bir kere şansımı deneyeyim, bir seferden birşey olmaz'' mantığı ile başlayacak belkide sürekli oynama isteği zuhur edecektir.

Hal böyle olunca oynayandan tutunda bu paylaşımı burada yapan kardeşimin veya arkadaşımında vebal altında kalacağı hiç kuşkusuzdur.

Benim nacizane tavsiyem bu tür paylaşımların bizim portalımızda olmamasıdır. Üstüne basa basa tekrarlıyorum bu sadece benim fikrim ve tavsiyemdir son karar elbette sizlere aittir.

Selam ve Dua ile sağlıcakla kalın...
 
Üst Alt