• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Lg Smart Tv Sahipleri 10gb Yandex.disk'e Kavuştu!

Jack

Admin
Onursal Üye
271
1,656
You must be registered for see images


Yandex
’in bulut tabanlı veri depolama servisi Yandex.Disk, akıllı televizonlara ilk adımı LG Smart TV’ler ile attı. LG Uygulama Mağazası’ndan ücretsiz olarak indirilebilen Yandex.Disk uygulaması ile kullanıcılar ücretsiz olarak sahip oldukları 10GB kapasiteli bulutdepolama alanındaki dosyalarına LG Smart TV’leri üzerinden erişebilecek
Uygulama sayesinde LG Smart TV sahipleri müzik, resim ve video dosyalarını diledikleri zaman İnternet’e bağlı televizyonlarından oynatabilmenin yanı sıra kendi seçtikleri dosyaları yine kendi seçtikleri kişilerin erişimine açıp, isterlerse sosyal medya üzerinden de paylaşabilecekler.
 
Üst Alt