Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Önemli MAC adresli iptv linki nasıl taranır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Mac panellerin olayı yeni başlıyor. Tarama bulma konusu zaten bitmiş durumda iş bulduğunu kullanabilmeye geldi dayandı.
[Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!]
usta hallettiğimiz çok konu var ama bu konuları paylaştıkça hemen tüketiliyor ve panelciler o açıkları kapatıyor. örneğin bu mac tarama olayını ben uzun zaman önce çözmüştüm ama yayılınca işin sıkıntıya gireceğini bildiğim için panel hacker e eklememiştim. nitekim şimdi herkes bir şekilde kırmaya başlayınca bulunan linkler bile normal playerlerle izlenemez oldu. amacımız panel sahiplerine veya başka birine zarar vermek değil. yoksa bildiğimiz her şeyi yayınlasak izleyecek panel bulamayız

maliyeci67

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
  • cafi kardeş öncelikle hangi forumda gördün açıktan free şekilde bu tür kalifiye taratan programların atıldığını hayatta hangi kaliteli şey bedava

• bu tarayan programlar free şekilde burdan atılınca bütün internete forumlara yayılır ve paneller önlemini alır ve paneller şahbaz ustanın dediği gibi teker teker kapanır
https://www.uyduportal.net/konu/panel-hacker-v2-4-cikti-25-11-2019.17571/ bak taratan programlardan birisi şahbaz ustamız gold hacker olarak paylaşmış isteyen parası ile satın alabilir her şeyin bi bedeli var uzman usta söylemiş her paneli taramıyor diye hala bunu niye taramıyor diye resim atıyorsunuz

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
usta hallettiğimiz çok konu var ama bu konuları paylaştıkça hemen tüketiliyor ve panelciler o açıkları kapatıyor. örneğin bu mac tarama olayını ben uzun zaman önce çözmüştüm ama yayılınca işin sıkıntıya gireceğini bildiğim için panel hacker e eklememiştim. nitekim şimdi herkes bir şekilde kırmaya başlayınca bulunan linkler bile normal playerlerle izlenemez oldu. amacımız panel sahiplerine veya başka birine zarar vermek değil. yoksa bildiğimiz her şeyi yayınlasak izleyecek panel bulamayız

İşte usta bu söylediğini yapana hacker deniyor. Bende birkaç yıldır kullanıyordum. (Hatta GoGo iptv nin aktifleştirme kodunu çekmiştim, 2 yıldır kullanıyordum, geçen ay onlarda mecbur sistem değişikliğine gittiler.) Ama işler ayağa düşünce, şöhret yada para peşinde olanlar tarafından ortalığa yayıldı. Bu ikincisini yapanlara da lamer deniyor.
Her yer lamer dolu ama hacker olabilmek, bulabilmek zor, sır tutabilmek birinin zarar göreceği açığını örtülü tutmak zor. Ben de konuya derin girmedim zaten ilk girdiğimde de olmadık yerlere gitti.
Yazdığım cevaplar yerlerine ulaştığından da sildim. Uyarılar ve katlılar için herkese teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım