• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

NuhBaba TV

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
3
8
Nuh Baba Tv HD 7/24 Türkçe Belgesel

NUHBABA TV IPTV Kodu:

Dünya televizyonculuk tarihinde vahşi hayvanların yaşantısını belgelendirilen ve insanları bu konuda bilgilendirerek büyük işler başarmış olan belgesel yayınların yeri her zaman için ayrıdır. Bahsetmiş oldukları vahşi yaşamın incelikleri, kuralları, o eşsiz dengesi, hayvanların hayatta var olma savaşları, birbirleri ile olan iletişimleri gibi birçok konuyu söz konusu bu belgeseller yardımı ile öğrenmiş bulunuyoruz. Hiç kuşku yok ki bu çok büyük önem arz eden bir hizmet şeklidir.

Nuh Baba Tv ise, ismini almış olduğu Hz. Nuh peygamberin felsefesi doğrultusunda her türlü hayvan grubuna dair Türkçe belgeseller yayınlamaktadır. Fakat üzerinde önemle durmanız gereken konu şudur ki Nuh Baba Tv Türkiye televizyonculuk tarihinin ilk ve tek Türkçe belgesel yayını icra eden televizyon kanalı olma unvanını gurur ile taşımaktadır.

Yayın ağı ile tüm dünyaya ulaşmayı başararak sesini büyük kitlelere duyurmayı başarmış olan Nuh Baba Tv, Uluslar Arası Net Work Yayın Çalışması doğrultusunda hareket ederek sektörünün en önde gelen televizyon kanalı olma onuruna nail vaziyettedir.


You must be registered for see images
 
Üst Alt