• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Yardım Openbullet Tüm Config Paketi

oceansands3

Gold Hacker
Gold Hacker
388
8,977
Forumda İPTV ile ilgili elinde openbullet Config paketin olan varmı? forumda böyle bir paylaşım olursa harika olur herkes için.sizden ricam var ise paylaşabilirmi veya özelden den de gönderebilir. TEŞEKKÜRLER
 

pomak22

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
413
38,131
sana verdigim video ya bakarak her paneli config olarak yapabilirsin,anlatimi süper,kendin yaparsan bence daha iyi olur,aksi taktirde ordan burdan toplamaya basladiginda cogu islevi bitmis oluyor yani calismiyorlar.
 

oceansands3

Gold Hacker
Gold Hacker
388
8,977
Bu config birçok adreste işe yarar
Bu universalmac ile bir tane panel adresi yazabiliyorum sanırım denedimde openbulletda, aynı anda birden fazla adresi taramam için congif içeriğini değişmem mi gerek? bazı videolarda izledim max 9 tane taranabiliyor ben denedim sadece 1 adres girince hemen star 'a geçip tarama yapmaya başlıyor!!!!veya aynı anda birden fazla adres girip nasıl tararım Polat bey. sağol ilgin için
 

polat

Elite Member
Elite Member
2,019
69,917
Config içeriğini değiştirmeden de işe yarıyor , yada birçok adreste işe yarıyor . New yani yeni adres girip başka paneli arama yapıyorsun .
 

polat

Elite Member
Elite Member
2,019
69,917
Sağolasın usta , benim yerime cevapladın . İşim vardı fazla araştırmadan cevap vermek zorunda kalmıştım .
 
Üst Alt