• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Önemli Özeleştiri

ycanerler

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
659
20,944
atlantis ustanın açmış olduğu konuya istinaden böyle bir yazı yazma ihtiyacı hissettim kusura bakmayın

Söz konusu pro ilk paylaşıldığında(bahsi geçen yerlerde) bilgi verdiğimi çok iyi hatırlıyorum üstüne buradaki arkadaşların bilgilerinin alınıp paylaşıldığını'da görür görmez bilgi verdim nasıl bir önlem alındı bilmiyorum ama pro halen birçok yerde full sürüm olmasa bile paylaşılmaya devam ediyor yalnız benim eleştirim şu yönde bizler yani takdiriniz gereği VİP Üye statüsünde olanların bir sıkıntısı olduğu kanaatindeyim.

Bu pro deneme amaçlı verildiğinde bizlerde aldık ve kullanmaya başladık sonra mecburiyetten pc ye format atma ihtiyacı hissettik sahbaz usta'ya format öncesi konu hakkında yazdığım özel mesajda yapacak birşey olmadığını bundan sonra pro'yu sadece Gold Üyelere verileceği bilgisi verildi.

Seçim yapmak zorunda kaldığımdan bende format atmayı seçtim çünkü benim bilgisayarımın sağlıklı çalışması bir pro kullanmaktan daha iyidir mantığına sahibim.

(sahbaz usta'ya defalarca mesaj atmama rağmen sağolsun kendisi bana cevap verme zahmetinde bulunmadı bunuda ayrıca belirtmek isterim Ha bu arada şahıslarla işim olmaz benim için aslolan kurumlardır burada kurum UyduPortal'dır.)

Şimdi kendimce asıl sorulması gereken soruyu sizlere tekrar soruyorum umarım cevap verirsiniz,
Bizlerin Vip Üye olmasındaki asıl amaç nedir ve Vip Üye olmak bize nasıl bir ayrıcalık tanır Gold yani ücretli üyelik alanlardan farkımız sadece para olmalıydı diye düşünüyorum eğer Uydu Portal'ın arasından seçilmiş ve Özel Üyelik ile taltif edilmiş isem Gold'lardan farkım olmamalı hatta biraz daha üstünde olmalıyım bu benim kişisel fikrimdir herhangi bir zorlayıcılığı veya dayatma yoktur. Bugüne kadar birçok forum sitesinde üye veya yönetici olarak bulundum bu tür uygulamalarda Seçilmişlerin Ücretli Üyelerden bir farkınınolduğuna şahit olmadım olacağımıda zannetmiyorum.

Sakın ola ki bu yazımdan işte ycanerler bir pro için bu kadar dil döküyor anlamı çıkarılmasın yanlış anlamayın ama dünyadaki bütün pro'ların canı cehenneme kimin umurunda ki.

Bu yazımdan sonra Vip Üyeliğim alınabilir bu da pek umurumda değil ben buraya bir beklentide olduğum için gelmedim, tamamen kovuluncaya kadar da buradayım ister Vip, isterse Normal Üye olsun.

Hepinize teşekkür ediyorum

Allaha Emanet Olun...

ycanerler

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Destek Mod
620
12,363
@ycanerler usta merhaba. öncelikle hangi mesajlarına cevap vermemişim onu merak ettim. sorduğun soruya verdiğim cevabı zaten konu içine sen de yazmışsın. vakit bulamamam ve programın güvenliği anlamında sadece gold yazılım yazabileceğimi sana zaten ilettim. programın başlangıçta test olarak dağıtılmasının forumla alakası yoktu. o zaman forum yönetiminde bile değildim hatta vip üye bile olmamıştım. bir yazılım yazıyordum ve insanların yorumlarına ve geri bildirimlerine ihtiyacım olduğu için kura yoluyla belirli kişilere gönderdim. test aşamalarından sonra bile yazılımı güncelledikçe sizlere de gönderdim. ama gün gelip kendi iş ve aile hayatıma zaman ayırmada zorlandığımı görünce yazılım yazmaya komple son vermektense dağıtımına söz verdiğimiz için gold versiyonu yazmaya devam ettim. programın güvenlik sistemini vs. değiştirdiğim için de (key kontrolü vs.) yalnızca gold üyelerin girebildikleri bir bölüme haftalık key dosyaları yüklemeye başladım. senin gibi bazı arkadaşlar olayı kişisel algılayıp bana bir şekilde tavır aldılar. öncelikle bir konuyu açıklığa kavuşturalım:
yazılımı forum yönetimi olarak dağıttığımız doğrudur. ama bu yazılımı gold üyelere verelim diye yazmadık. yazılımı ben kendime yazdım ama sonra yine benim kendi teklifimle jest olsun diye gold üyelere dağıtmaya başladık. yani her ne kadar sen benimle muhatap olmadığını söylesen de programın tüm hakları bana aittir. sitemizin ayakta durması için maddi destek te sağlayan gold üyelere - ki daha önce zaten yazılım verilmiyordu sadece diğer gold üyelik avantajları sunuluyordu- bu yazılımı hediye etme düşüncemi ileterek yönetimin de onayıyla dağıtıma başladık. vip üyeler zaten forumun hemen hemen her şeyinden faydalanabiliyor. bir tek vipler için bir yazılım yazmadım. herhalde bunun için de kimse bana hesap soramaz, böyle bir söz de kimseye vermedim. eğer art niyetli olsaydım programın test versiyonlarından sonra yazdığım hiçbir güncellemeyi sana ve diğer test verdiğim kişilere vermezdim. dediğim gibi tamamiyle özel sebeplerden programın 2-3 versiyonunu yazamayacak duruma geldim ve sözümde durmak için gold üyelere dağıtıma devam ettim. bir eleştiri yaparken olayları tüm boyutlarıyla ele almak gerektiğini düşünüyorum. inşallah kafandaki soru işaretlerine biraz cevap verebilmişimdir.

Son düzenleme:

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,805
23,031
Ycanerler aylık veya yıllık 130 /140 TL bu zamana bağlı değişir iptv panel ayrıcalığınız var renginiz diğer üyelerden farklı normal üyelerden farklı bölümlere ulasabılıyorsunuz. Hatta goldların ulaşamadığı bölümde. Ben kimseye hıc kimseye vaadde bulunmadım bu yolda yürüdüğüm arkadaşlarımda da dahıl. Vip üye haftalık konu açmak zorunda herkesi eledik 4 kişi kaldınız neyin özeleştirisi anlamadım. Ve bazı kişi yada kişileri sırtımda da taşıdım zarar göreceğimizi bildiğim halde bu maddi ve manevi bir çok aga babaya da rest çektik. Şimdi istemeyen varsa hemen vip uyelıgını alırım. Madem vip uyeliğin kıymeti yok boş iş vip uyeliğide kaldırırız

Son düzenleme:
Üst Alt