Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Bomba Panel Hacker Gold V1.4 Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra Panel Hacker Gold yazılımımızın 1.4 versiyonu hazır. Gold üye arkadaşlar pm göndererek yazılımı isteyebilirler. Pm sırasına göre güncelleme gönderilecektir. Pm göndermeyen kişilerin yazılımı istemediği ve aktif olarak kullanmadığı varsayılacak ve güncelleme gönderilmeyecektir.
Neler yeni?
*Önceden programın sadece pro versiyonunda bulunan anlık combo oluşturup tarama bölümü gold versiyona da eklendi.
Bu bölüm sayesinde değişik türlerde combo dosyası oluşturup yüklemeye gerek kalmadan, seçtiğiniz user ve pass dosyalarında anlık olarak istendiği gibi değişiklik yapılarak tarama yapma imkanına kavuşmuş oluyorsunuz. Yani isterseniz sadece tek sütunlu bir username dosyası yükleyerek password ü programa ürettirebilirsiniz. veya user ve pass dosyalarını yükleyerek programdan bu dosyalardaki kelimelere harf,rakam,kelime vs. ekleyerek taramasını isteyebilirsiniz. Bu bölümü ne kadar anlatsam da sizler kullandıkça daha iyi anlayacaksınız ne işe yaradığını :)
Yalnız user ve pass dosyalarını ayrı ayrı yüklerken bu dosyaların tek sütunlu yani : işareti içermeyen kelimelerden oluşması gerektiğini unutmayın. dosyalardaki her satırda yalnızca bir tek isim veya şifre bulunacak (ör. ali:veli şeklinde değil sadece ali veya veli bulunacak bir satırda)
*Comboz Combo Tool bölümüne yüklenen bir dosyadaki çift satırları silme özelliği eklendi. Daha önce sadece dosyaları birleştirirken veya sütunlara ayırırken çift satırlar temizleniyordu.
Aslında programa proxy desteği de koymuştum ama son yaptığım testlerde bazı sorunlar tespit ettiğim için bu bölümü sonraki versiyona eklemeyi düşünüyorum.
yazılım, hazırladığım extra kontroller sebebiyle biraz yavaş açılabilir. Bunu bir problem sanarak lütfen pm göndermeyin.

UYARI: Arkadaşlar, yönetim olarak aldığımız karara göre hiçbir üyeye aynı versiyon için 2. kez aktivasyon yapılmayacaktır. Bu sebeple, format attım vs. sebeplerle tekrar aktivasyon istemeyin. Yeni aktivasyon ancak programın yeni versiyonu çıkınca yapılacaktır.

Not: Sadece Gold Üyeler yazılımı istesin. Ayrıca yazılım güncellemesinden dolayı tekrar aktivasyon yaptırmanız gerekiyor. VE LÜTFEN ANA SAYFADAKİ TIKLAYALIM

Gizli Mesajı Açtınız
ZkZyLZ.png

1vLAyp.png

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Eline saglik sahbaz ustam büyük is cikartiyorsun, umarim birdaha isstismar edilmez. sana kolay gelsin.

munich1860

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Thanks man!

peoplenet

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Eline sağlık ustam

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Eline emegine yuregine saglik sahbaz ustam...hayırlı olsun.

masteriptv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Thanks for ur work brother. I have one thing to say, why dont make a version also in english, bcs we dont understand turkish and we are interesed about ur yazılım.

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Thanks for ur work brother. I have one thing to say, why dont make a version also in english, bcs we dont understand turkish and we are interesed about ur yazılım.
maybe I can prepare a version in English one day. but for now, I have no time.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular