Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Bomba Panel Hacker V1.7 Yakında Çıkıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masteriptv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
hello, i would like to buy, but i want to see a demo, and its not in english. It is possible to crack the usernames that are autogeneratet? Thanks waiting for a asnwer if that works i will subscribe.

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
hello, i would like to buy, but i want to see a demo, and its not in english. It is possible to crack the usernames that are autogeneratet? Thanks waiting for a asnwer if that works i will subscribe.
Hello, sorry but, we are not giving away demos. the panel hacker software is used for over two years by our members. it was the first software on panel hacking and is still the best one on the market. you can use it to hack iptv panels very fast. it has Proxy support and it can generate wordlists automatically on the fly without need of a wordlist file. but it doesn't mean you can find working passwords on every panel. sometimes you need a good wordlist for hacking. if you know what you are doing, the panel hacker is invaluable. if our foreign members are interested in our software, i can prepare an english version too

Son düzenleme:

moonson1

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
inşallah bekliyoruz

S510

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Üstad bugün tekrar panel hacker gold üye oldum. yeni sürüm gelince alsam süre o tarihte mi başlar :)

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Üstad bugün tekrar panel hacker gold üye oldum. yeni sürüm gelince alsam süre o tarihte mi başlar :)
olur senin için öyle olsun :) ama sadece panel hacker için geçerli olur. normal üyeliğe karışamam

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
emeğine sağlık ustam,sanırım birçok sıkıntı bu versiyonla giderilecek,

oktavia

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Emeğine sağlık ustam..

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
programın interneti kesme problemi giderildi mi bu versiyonda.
programda öyle bir sorun yok ki. eğer internet hızın düşük veya bilgisayar donanımın eskiyse veya programdan aynı anda bir kaç tane birden çalıştırıyorsan internet yavaşlayabilir. ben her sürümü en az 3 farklı pc de birkaç gün deneyip sonra yayınlıyorum. bahsettiğin sorunla hiç karşılaşmadım. eğer sen bu problemi yaşıyorsan yazılımı antiban 2. seçenekte çalıştırabilirsin. daha yavaş tarar ama interneti de daha az meşgul eder

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
programda öyle bir sorun yok ki. eğer internet hızın düşük veya bilgisayar donanımın eskiyse veya programdan aynı anda bir kaç tane birden çalıştırıyorsan internet yavaşlayabilir. ben her sürümü en az 3 farklı pc de birkaç gün deneyip sonra yayınlıyorum. bahsettiğin sorunla hiç karşılaşmadım. eğer sen bu problemi yaşıyorsan yazılımı antiban 2. seçenekte çalıştırabilirsin. daha yavaş tarar ama interneti de daha az meşgul eder

teşekkürler usta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular