Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere Digital Medya Hizmetleri

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL Gold Üyelik
  • Gold Uyelik / Gold Members
  • UyduPortaL Gold Üyelik

panel hacker v1.9 başarısı

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
Yanlış anlamayın ama bende 198 denemede 191 tane buldunuz bu ancak panele girip şifre kısmıdaki tüm şifreleri bilmek ile açıklanabilir. Yoksa açıkta kalan karalanmayan yerlere baktığımızda şifreler karışık gibi duruyor. Şifre sabit olsa 12345 gibi olabilir di.
evet kardeşim bu combo 1000 adet user-pass tan oluşan bir combo panel 198 e kadar taramaya izin veriyor bende comboyu bölerek tarama yaptırdım,ve sanırım comboda bu panel için hazırlanmış,benim burdaki amacım ne kadar çok kullanıcı düşürdüğümü göstermek değil,panehacker v1.9 programının gücünü gösterebilmekti bu yazılım sayesinde birçok panel kırdım fakat burda yüzde oranı çok olunca paylaşmak ve diğer normal üyelerimizide bu programa sahip olmaları içın teşvik etmek istedim.

S510

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
evet kardeşim bu combo 1000 adet user-pass tan oluşan bir combo panel 198 e kadar taramaya izin veriyor bende comboyu bölerek tarama yaptırdım,ve sanırım comboda bu panel için hazırlanmış,benim burdaki amacım ne kadar çok kullanıcı düşürdüğümü göstermek değil,panehacker v1.9 programının gücünü gösterebilmekti bu yazılım sayesinde birçok panel kırdım fakat burda yüzde oranı çok olunca paylaşmak ve diğer normal üyelerimizide bu programa sahip olmaları içın teşvik etmek istedim.

komşuda pişer , bizede düşer demişler. :) ...

ellami

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
byturan ustanın tecrübesi ve pro nun başarısı bir araya gelince sonuç ortada anlatmaya gere yok. keşke bize de düşse.

jobul32

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bende panel hacker gold üye olmak istiyorum

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • UyduPortaL Gold Üyelik
  • UyduPortaL Gold Üyelik