Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Panel Hacker ve Stalker Portal Player Hakkında (About the Panel Hacker and the Stalker Portal Player)

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar merhaba. Bugün bazı üyelerimizden ismini ilk defa duyduğum bazı yabancı forumlarda yine ismini ilk kez duyduğum bazı programlarını benim kopyaladığımla ilgili iftiralar yapıldığını duydum. Kendini bilmez insanlar yıllardır ürettiğimiz her şeyi kıskanıp hakkımızda çeşitli iftiralarla kendi acizliklerini gizlemeye çalıştılar. Panel hacker programını ben 6 yıl önce yazdım. Daha dünkü adamlar çıkmış bizim programımıza bakıp yazdı diyorlar :) Stalker portal player programını yazdığımda bir kişi bile çıkıp bizim programa benziyor diyemedi. Çünkü öyle bir yazılım yoktu :) Kendileri de indirip kullandılar teşekkür ederek. şimdi saçma sapan bir player hazırlamışlar. Çıkmışlar aslında biz de hazırlıyorduk falan diye ortada geziyorlar. Herkes haddini bilsin! 25 yıllık programcıyım ben. Çoluk çocukla uğraşmaya vaktim yok. Kimse benim adımı kullanarak ön plana çıkmaya çalışmasın! Benim programlarımdan daha iyisini hazırlayın biz de tebrik edip alıp kullanalım. Ama yazdığınız basit programlarla bana kafa tutup iftira atmayın!

Hello friends. Today, I heard that some of our members were writing in some foreign forums where I heard the name for the first time that I copied some of their softwares which I heard their names for the first time. Malicious people have been jealous of everything we have produced for years and tried to hide their own helplessness with various slanders about us. I wrote the panel hacker software 6 years ago. Just yesterday the guys are out, they say that I copied their software :) When I wrote the Stalker portal player software, even one person could not say that it was like their software. Because there was no such software :) They also downloaded my software and used by thanking me. now they have prepared a ridiculous player. They now say that they have been preparing their software for months. Everybody must know the limit! I am a programmer for 25 years. I don't have time to deal with the silly people. Nobody can try to stand out using my name! Prepare better than my softwares, so we can congratulate you and use them. But do not defy me with the simple programs you wrote!

Son düzenleme:

jabrane86

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
My brother, I bear witness that your software is not dying. In addition, I have a copy of PANEL HAKER 1.4. I have never seen a song like this until now. Do not pay attention to their words.

I follow you and I follow most sites. Your programs are incomparable

GOOD LUCK

G

gofil

Guest
usta merhaba, serzenişini okudum. sonuna kadar haklısın. bu işlerle ilgili olarak 15-20 yıllık bir uğraşım var. takip ettiğim onlarca site olmasına rağmen en tutarlı site yönetimi olarak, üyelerine bildiği her şeyi paylaşmanın yanında, araştırma ve geliştirme olarak yenilikleri takip edip, sıkıntıları en kısa zamanda çözüme kavuşturarak bizlere sunmuş olmanız dolayısıyla hepinize emeğinden dolayı teşekkür ediyorum. bir çok örnek var ama en son örnek maccombo hazır olarak panel hackerde sunulmuş olarak verilmesi.

bayash

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Son düzenleme:

Feratinho

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sahbaz ustam, söz ettiğin bu yabancı SFVIP-Playeri merak edip indirdim ve denedim, yedi tane portaldan ikisini calışdırdı,,,, ne diyeyim beş para etmez gülüp geçtim :D

Örnek

00:1A:79:56:f7:c7

00:1A:79:a6:f0:78

00:1A:79:61:FB:BB

00:1A:79:30:8B:62
Nerde buldunuz bu SFVIP Player programini ? Sakincasi yoksa paylasabilirmissiniz ? Bu arada Sahbaz Usta diyen desin. Viz gelir triz gider. Iyi aksamlar..

serkan06

Elite Members
Elite Member
sahbaz usta pc icin stalker portal player bile buyuk bir olay kim ne derse desin hemde ucretsiz sunmak kimse boyle bir sey yapmaz.eline saglik
bende ilk duyuyorum playeri.

jobul32

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ŞAHBAZ USTA bu tarz proğramlar konusunda senin üzerine kişi tanımıyorum panel hacker programını kullanmadım kullanan arkadaşlarda cok memnun olduklarını söylüyorlar stb stalker player programıda harika bir yazılım ellerine sağlık hocam biz senin üstüne programcı tanımıyoruz saygıar

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
3501 deyip geçin tiriviri onlar.

muratbeyza

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Bugün bazı üyelerimizden ismini ilk defa duyduğum bazı yabancı forumlarda yine ismini ilk kez duyduğum bazı programlarını benim kopyaladığımla ilgili iftiralar yapıldığını duydum. Kendini bilmez insanlar yıllardır ürettiğimiz her şeyi kıskanıp hakkımızda çeşitli iftiralarla kendi acizliklerini gizlemeye çalıştılar. Panel hacker programını ben 6 yıl önce yazdım. Daha dünkü adamlar çıkmış bizim programımıza bakıp yazdı diyorlar :) Stalker portal player programını yazdığımda bir kişi bile çıkıp bizim programa benziyor diyemedi. Çünkü öyle bir yazılım yoktu :) Kendileri de indirip kullandılar teşekkür ederek. şimdi saçma sapan bir player hazırlamışlar. Çıkmışlar aslında biz de hazırlıyorduk falan diye ortada geziyorlar. Herkes haddini bilsin! 25 yıllık programcıyım ben. Çoluk çocukla uğraşmaya vaktim yok. Kimse benim adımı kullanarak ön plana çıkmaya çalışmasın! Benim programlarımdan daha iyisini hazırlayın biz de tebrik edip alıp kullanalım. Ama yazdığınız basit programlarla bana kafa tutup iftira atmayın!

Hello friends. Today, I heard that some of our members were writing in some foreign forums where I heard the name for the first time that I copied some of their softwares which I heard their names for the first time. Malicious people have been jealous of everything we have produced for years and tried to hide their own helplessness with various slanders about us. I wrote the panel hacker software 6 years ago. Just yesterday the guys are out, they say that I copied their software :) When I wrote the Stalker portal player software, even one person could not say that it was like their software. Because there was no such software :) They also downloaded my software and used by thanking me. now they have prepared a ridiculous player. They now say that they have been preparing their software for months. Everybody must know the limit! I am a programmer for 25 years. I don't have time to deal with the silly people. Nobody can try to stand out using my name! Prepare better than my softwares, so we can congratulate you and use them. But do not defy me with the simple programs you wrote!
Hocam çok çok haklısınız sizi gönülden tebrik ediyorum

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Selamlar yaklaşık 6 yılı geçmiş bir ekip var . Daha kimse İptv nedir bilmiyorken bizler burada sizlere DNS nasıl kırılır anlatıyorduk . Biz uyduportal olarak hep ürettik üretmeye de devam edeceğiz bizden birşeyler öğrenip rakip olanda çok oldu ama bildikleri gördükleri yer burasıdır aksini idda edemezler . Dünkü boklar bugün yazılım mı üretiyor boşverin bizim kendimizi kanıtlamaya dahi ihtiyacımız yok . Ürettiğimiz tüm ürünlerimiz dünya çapında kullanıyor gerçekten bazıları haddini bilsin !!
@sahbaz klavyene sağlık ..

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular