Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Bulmak İçin Yöntemler

Panel Saçmalıktan Başka Birşey Değil

oktay

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
konu yanlış anlaşıldı o yüzden siliyorum ben forum için değil forum dışı paneller için söylemiştim bu yüzden bu konu silinebilir

Son düzenleme:

mario

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Dogru diyon lakin para versende ayni oluyor sanirim turkiyede bu is profesyonelce yapilmiyor

onbaşı

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
merhaba arkadaşlar bu konunun yeri burasımı bilmiyorum ama tespitlerimi sizinle paylaşmak istiyorum birkere hem kendi kırmış olduğum panel olsun yada başkasının kırmış olduğu panel olsun hepsi donuyor birkere ben oturup film yada maç seyredemedikten sonra bir işe yaramaz
Maçın olmadığı günler güzel çalışıyor ama maç günleri donuyor ayrıca panallerin çoğu yayınları birbirinden çalıyorlar sonrada diyorumki kendime para verip bir panele üye olsam dahi yine izleyemeyeceğim o yüzden saçma geliyor bu donmanın çözümüde yok sanırım internetten link bulsanda ip tv üyelik bulsanda donuyor hep donuyor denemediğim media player de kalmadı artı parantez yada ülkemizin internet altyapısıyla bukadar oluyor herkese iiy bayramlar sevgi ve saygılar
Bence Gold üyeler seninle aynı fikirde değildirler zira vip ve Gold üyeler genellikle yayınları donmadan gayet güzel bir şekilde izleyebiliyorlar.Formumuzun sağladığı bu imkan sayesinde maç yayınlarını net bir şekilde izleyebiliyoruz.Bu sebepten ötürü tüm yönetici arkadaşlara ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

fenerligenc

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kardeşim en guzeli gidip paranla legal uyelik alcaksın dgtden başında ağrımayacak,maçınıda filminide paşa paşa izleyeceksin..

cihan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
birde iptv uyumlu cihazlarla ile deneyin derim ben gayet güzel izliyorum hemde kırılmış panel linkleri;)

oktay

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
dostum benim cihaz zaten atlanta g4 android xtream codesin kendi android sürümünü yükledim başka yazılım tevsiyesi olan var mı android

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
Bence Gold üyeler seninle aynı fikirde değildirler zira vip ve Gold üyeler genellikle yayınları donmadan gayet güzel bir şekilde izleyebiliyorlar.Formumuzun sağladığı bu imkan sayesinde maç yayınlarını net bir şekilde izleyebiliyoruz.Bu sebepten ötürü tüm yönetici arkadaşlara ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Onbasi ustaya tamamiyla katiliyorum

ellami

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
forumun gold ve vip üyelere vermiş olduğu panel hizmeti 10 numara.birçok link ve panel denedim ama bizimki kadar hızlı açılan görmedim.gold üyeyim ama genelde kendi kırdığım linklerden izlerim.ama sıkıntılı olan maçlarda uyduportal dan izliyorum.Donma yok,her zaman yayın açık .Gold üyelik tavsiyemdir.

• Ana sayfa
  • Forumlar