Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Bomba Panelbox Player V1.3 Tüm Üyelerimize Hediye

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar merhaba. Daha önce sadece Gold üyelere dağıtım yaptığımız PanelBox Player i artık tüm üyelerimize hediye olarak dağıtıyoruz.

[HIDE-REPLY]yazılım ne işe yarıyor derseniz şöyle anlatayım: simpletv ile panel izlerken beni en sinirlendiren şey, panel şifresinin kapanması veya kanalların yerlerinin değişmesiydi. Sürekli güncel listeyi indirip yüklemek zorundaydık. 3-4 panel yükledikten sonra da simple tv çok kasılıyordu. Ayrıca Kanallar sürekli buffer yaparak açılıyordu. Kanal listesi bile bir problemdi. Listeyi görmek için sürekli ekranı büyüt küçült uğraşıyorduk. Simple tv kullanmayalım dersek te hiç alternatif yoktu. Diğer programlara her seferinde m3u dosyayı sürükleyip bırakmak gerekiyordu. Panel değiştireyim desen bu sefer de o panelin kanal listesini yüklemen gerekiyordu vs. vs. …. Ben de yeni bir iptv player yazdım. yazılım son derece sade ve inanılmaz hızlı kanal geçişleri var. Panellerin kanal listelerini kendisi güncelliyor, girdiğiniz şifrelerden çalışanı bulup kanalları yüklüyor. Kanal listesi otomatik açılır kapanır bir panelin içinde geliyor. Programın resimleri ve açıklamaları aşağıda var. yazılım kanal atlaması, donması vs. yapmıyor. Eğer panelden kaynaklı bir donma olursa yazılım otomatik olarak kanalı devam ettiriyor. Bu yazılımı kullanınca bir daha diğer programları görmek bile istemeyeceksiniz o kadar iddialı konuşuyorum.

yazılım VLC video pluginlerini kullanıyor. O yüzden aşağıdaki linkten VLC en son sürümü indirip kurmanız gerekiyor.
https://www.videolan.org/vlc/download-windows.tr.html

Kullanımı:

Yazılımı çalıştırdığımızda aşağıdaki pencere geliyor. menüler ve kanal listesi gizli panelde bulunuyor. fareyi pencerenin soluna getirdiğinizde panel açılıyor, fareyi çektiğinizde panel tekrar gizleniyor.
ZMJkNZ.jpg

MoWJV2.jpg

isterseniz paneli sabitleyebiliyorsunuz. menü panelinin sağ üstünde bulunan iğne şekline bastığınızda menü paneli sabit kalıyor. iğne şekline tekrar basarsanız yine açılır kapanır hale geliyor.
77Pggl.jpg

yayını tam ekran yapmak için ekrana çift tıklıyorsunuz. açılır kapanır menü ise solda çizgi halinde bekliyor. yine fareyle üzerine gelince açılıp kapanıyor ve isterseniz sabitleyebiliyorsunuz

panel eklemek için menüde bulunan
ad03LB.jpg
düğmesine basıyorsunuz. açılan pencerede panele bir isim veriyorsunuz (isteğinize göre) sonra aşağıdaki kutuya o panelin kanallarını indirdiğiniz m3u linkleri ekliyorsunuz (ör. http://xxx.com:8000/get.php?username=x&password=x&type=m3u). bu şekilde elinizde o panelle ilgili tüm m3u linkleri ekliyorsunuz. sonra kaydet düğmesine basıyorsunuz. paneliniz hemen panel listesine ekleniyor. soldaki listeden panel adına tıkladığınızda sağda kanal listesi açılıyor. izlemek istediğiniz kanala fareyle tek tıkladığınızda kanal açılıyor. Oynatma çubuğunda bulunan başlatma-durdurma düğmeleriyle kanalı çalıştırıp durdurabilir, ileri - geri alabilirsiniz.
YqJkdz.png

Jq6ADq.jpg

r6RM0B.jpg

listenizde bulunan bir panele yeni bir m3u link eklemek istediğinizde menüde bulunan
77Pg1W.jpg

düğmesine basarak açılan pencerede yeni bir link ekleyebilir, çalışmayan m3u linkleri görebilir, istediğiniz bir linki silebilir veya çalışmıyor bölümüne taşıyabilirsiniz. veya bazen paneller kapalı olabiliyor ve yazılım bütün linkleri deneyip çalışmadığı için çalışmayanlar bölümüne atabiliyor. siz panel düzelince o linkleri oradan alıp üstteki çalışanlar bölümüne taşıyabilirsiniz

R1Bk41.jpg

bir paneli listeden silmek istediğinizde menüdeki
goz2jQ.png
düğmesine basıyorsunuz.
programın en önemli özelliği olan kanal listelerini güncellemek için birkaç günde bir menüde bulunan
3oBvNO.png
düğmesine basıyorsunuz ve tüm panellerin kanal listeleri güncelleniyor. eğer çalışmayan bir şifre varsa diğerleri denenerek çalışan bulunuyor ve liste indiriliyor. tüm panellerin güncellenmesi 10-20 saniye bile sürmüyor. Dilerseniz tüm panelleri değil de sadece bir paneli güncellemek için
77Pg1W.jpg
düğmesine basıp hiçbir şey yapmadan Kaydet düğmesine basarsanız o panelin çalışan şifresi listeden bulunarak kanallar güncellenir.

Dilediğiniz kanalları favori listenize ekleyip bir yere toplayabiliyorsunuz. bu işlem için kanal seçiliyken menüde bulunan
3oB7YO.png
düğmesine basıyorsunuz ve kanalınız favorilerim yazan gruba ekleniyor. kanalı favori listeden çıkarmak içinse yine menüde bulunan (bu düğme sadece favori listenizde kanal seçiliyken görünür)
EJnrJA.png
düğmesine basıyorsunuz.

Elinizde bulunan bir panelin tamamını değil de, o panelden sadece bir linki eklemek isterseniz de menüde bulunan
AJQnLv.png
düğmesine basıyorsunuz ve açılan pencereye kanal adını ve linkini yazıyorsunuz. eklediğiniz kanal panel listesinde bulunan URLs yazan gruba ekleniyor. kanalları listeden çıkarmak için yine favorilerde olduğu gibi silme düğmesine basarak kanalı siliyorsunuz.

bkYDWj.jpg

Youtube video ekleme:
Programdaki
GzEEWZ.png
düğmesine basarak aşağıdaki gibi gelen pencereye video için bir ad girip linki yapıştırıyoruz.
v4mmAz.png

Ekle düğmesine bastıktan sonra programdaki panel listesinde bulunan YOUTUBE isimli bölüme linkimiz ekleniyor.

r9jjv3.png

daha sonra istediğimiz video ismine tıklayıp izliyoruz. Klavyedeki yön tuşlarını kullanarak video izlerken listede ileri geri gidebilirsiniz.

Ses, ileri geri çubuğu, durdurma, oynatma düğmeleri:
video izlerken ekrana fareyle tıklarsanız aşağıda bu fonksiyonların olduğu pencere geliyor. istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 3 saniye işlem yapmazsanız pencere otomatik olarak kayboluyor.

yazılım indirme linki:
http://s2.dosya.tc/server3/gydg77/panelbox_player_v1.3.rar.html[/HIDE-REPLY]

Güle güle kullanın

Moderatör tarafında düzenlendi:

efsane3006

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
teşekkürler

tarum_k

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
tesekkurler...

avize

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eline sağlık usta

prfb3471

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
teşekkürler

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular