• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Sentry Mba Sentry mba'in bilinmeyen gizli püf noktaları

murat3576

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
276
4,037
SelamunAleykum arkadaşlar,
Sentry Mba programının birçok bilmediğimiz yönlerinden birinin püff noktasını sizlere göstermek istiyorum.
Burada amaç 1 combolisti 4 kere programda nasıl kullanabiliriz onu sizlerle paylaşmak istedim.Bilmeyen veya bu programa yeni başlayan arkadaşlarımızada klavuzluk yapacaktır..iyi forumlar
[HIDE-THANKS]
Arkadaşlar aşağıdaki 1.resimde okla gösterdiğim userpass indexini 1-1 yaparsak yazılım bunu user:user olarak
tarayacaktır.
You must be registered for see images

2.resimde ise userpass indexini 1-2 yaparak user:pass olarak kullanabiliriz.

3.resimimizde ise 2-1 yaparsak userpass indexini combomuzu pass:user olarak tarayacaktır.

4.resimde ise userpass indexini 2-2 şeklinde yaparsak combomuzu pass:pass şeklinde tarayacaktır.

[/HIDE-THANKS]

ellami

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
506
1,153
bu tür püf noktaların ustalar tarafından paylaşılması güzel,kendi adıma teşekkür ederim.Bu noktada bir de sorum olacak gibi iptv dns adresini config olmadan sentry ile nasıl taratırız ?

Sihirdar

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
30
167
bu tür püf noktaların ustalar tarafından paylaşılması güzel,kendi adıma teşekkür ederim.Bu noktada bir de sorum olacak gibi iptv dns adresini config olmadan sentry ile nasıl taratırız ?
Dostum onları taratamazsın çünkü succeskey yani başarılı key alamazsın dosya indiriyor bunuda sentry anlamaz

hurzati

KraL
UyduPortaL Üye
2,579
103,920
cevap için teşekkürler sihirdsr usta ama sentr gibi ben de anlamadım.:)

gmcgezer

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
279
770
SelamunAleykum arkadaşlar,
Sentry Mba programının birçok bilmediğimiz yönlerinden birinin püff noktasını sizlere göstermek istiyorum.
Burada amaç 1 combolisti 4 kere programda nasıl kullanabiliriz onu sizlerle paylaşmak istedim.Bilmeyen veya bu programa yeni başlayan arkadaşlarımızada klavuzluk yapacaktır..iyi forumlar
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***
sağol usta

Üst Alt