• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Sentryde Kücük Popup Pencere Kayboldu Nerden Acabilirim?

NeoTurk

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
23
0
sentry mba 1.41'de su acilan Kücük pencere kayboldu acilmiyor bende.Onu nerden aktif edebilirim tekrardan.
Kücükacilan penere üstünde hits falan görünen yer

hellm

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
207
557
neden yapar bilmiyorum ama yazılımı silip tekrar oluşturun, zaten sadece dosyalardan ibaret

hackkral

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
91
18
öyle bir sorun değil aynı yazılımı başka bilgisayarda açınca o küçük pencere açılıyor ama bu bilgisayarda açılmıyor format attım win10 win7 32 bit 64 bit denedim olmadı bilgisayarın java , netframework , driver güncellemelerini yaptım yine olmadı .

hackkral

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
91
18
öyle bir sorun değil aynı yazılımı başka bilgisayarda açınca o küçük pencere açılıyor ama bu bilgisayarda açılmıyor format attım win10 win7 32 bit 64 bit denedim olmadı bilgisayarın java , netframework , driver güncellemelerini yaptım yine olmadı .

Üst Alt