• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

ℂ☆Albatros™

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
Bir cok arkadasimizin zorlandigi konulardan biriside iptv paneller icin config cikarma
bu konuyada cozum getirilmistir.
Artik zorlanmadan kendinizde config yapabileceksiniz kolay gelsin.
Yine herzamanki gibi ilk bu forumda.

Videoyu izleyiniz

Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!
Haydaa Bu Ne !!! Bu Konuyu Görmek İçin Sağ Altta "Beğendim" Tuşuna Basınız !!!

Son düzenleme:

munich1860

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Thanks a lot bro!

cihat60

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
arkadaşlar ben yaklaşık 10 adet config hazırladım fakat hiçbiri çalışmadı..acaba sorun programdamı yoksa bendemi.

cihat60

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
:) Malesefki sende kullanimini ve yazilanlari iyi okuyup dene
arkadaşım bu programın orijinalinde yaşadığım aynı sorunu senin editlediğin bu prodada yaşadım. sorun ne olabilirki acaba.anlatılanı olduğu gibi uyguladım.
Örnek: site bölümüne 2.138.97.163 port bölümünede 4022 yazdım başlata tıkladım ini dosyasını oluşturdu...fakat dosya sentryde çalışmadı...

0zM@N

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
arkadaşım bu programın orijinalinde yaşadığım aynı sorunu senin editlediğin bu prodada yaşadım. sorun ne olabilirki acaba.anlatılanı olduğu gibi uyguladım.
Örnek: site bölümüne 2.138.97.163 port bölümünede 4022 yazdım başlata tıkladım ini dosyasını oluşturdu...fakat dosya sentryde çalışmadı...
verdiğin örnekteki panel browser üzerindende açılmıyor panel dns si değişmiş olabilir o yüzden taratmamıştır.

cihat60

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
verdiğin örnekteki panel browser üzerindende açılmıyor panel dns si değişmiş olabilir o yüzden taratmamıştır.
arkadaşım onları örnek olarak verdim..çalışan panellerdede durum aynı

0zM@N

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
yapamadığın paneli yaz ozaman arkadaşım