• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 30.00 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
4,551
281,514
Bir cok arkadasimizin zorlandigi konulardan biriside iptv paneller icin config cikarma
bu konuyada cozum getirilmistir.
Artik zorlanmadan kendinizde config yapabileceksiniz kolay gelsin.
Yine herzamanki gibi ilk bu forumda.

Videoyu izleyiniz

Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!
Haydaa Bu Ne !!! Bu Konuyu Görmek İçin Sağ Altta "Beğendim" Tuşuna Basınız !!!

Son düzenleme:

munich1860

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
196
3,061
Thanks a lot bro!

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
315
623
arkadaşlar ben yaklaşık 10 adet config hazırladım fakat hiçbiri çalışmadı..acaba sorun programdamı yoksa bendemi.

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
315
623
:) Malesefki sende kullanimini ve yazilanlari iyi okuyup dene
arkadaşım bu programın orijinalinde yaşadığım aynı sorunu senin editlediğin bu prodada yaşadım. sorun ne olabilirki acaba.anlatılanı olduğu gibi uyguladım.
Örnek: site bölümüne 2.138.97.163 port bölümünede 4022 yazdım başlata tıkladım ini dosyasını oluşturdu...fakat dosya sentryde çalışmadı...

0zM@N

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
495
9,504
arkadaşım bu programın orijinalinde yaşadığım aynı sorunu senin editlediğin bu prodada yaşadım. sorun ne olabilirki acaba.anlatılanı olduğu gibi uyguladım.
Örnek: site bölümüne 2.138.97.163 port bölümünede 4022 yazdım başlata tıkladım ini dosyasını oluşturdu...fakat dosya sentryde çalışmadı...
verdiğin örnekteki panel browser üzerindende açılmıyor panel dns si değişmiş olabilir o yüzden taratmamıştır.