• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Önemli SSİPTV OTOMATİK GÜNCEL LİSTE AYARI

Yetmis6

Server Uzmanı
Yönetici
Server Uzmanı
282
3,925
MERHABA ARKADAŞLAR BUNU BİLEN ARKADAŞLARIMIZ VARDIR MUTLAKA BİLMEYENLER İÇİN ANLATMAK İSTEDİM. KANAL LİSTELERİMİZİN SÜREKLİ GÜNCEL OLMASI İÇİN SSİPTV DE NASIL PANEL LİNKİMİZİ EKLEYECEĞİMİZİ ANLATICAM.
1.ADIM:
Aşağıdaki Resimde göründüğü üzere Get kodumuzu girdikten sonra açılan sayfada External Playlist kısmına tıklıyoruz.

You must be registered for see images attach


2.ADIM:
Daha sonra ADD ITEM Kısmına Tıklıyoruz.

You must be registered for see images attach


3.ADIM
Son olarak açılan kısımda Displayed Name Kısmına Herhangi bir şey yazın (örneğin: UYDUPORTAL İPTV) Source Kısmına Panel Linkinizi Yapıştırın. Logo Kısmına ise TV de SSİPTV Açtığınızda Anasayfa da Görünecek Liste Logonuzun Linkini Girin ( zorunlu değil isterseniz boş bıraka bilirsiniz burayı) Girmek isteyenler için Uyduportal Logomuzun linki ( )
Son Olarak Ok Deyip SAVE Butonuna Basın Hepsi bu kadar. Bundan Sonra SSİPTV yi her açtığınızda Otomatik olarak güncel listeyi alacaksınız.

You must be registered for see images attach
 
Üst Alt