Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Önemli Stalker Portal Player v7.0 hata alıyorum yardım

D3lix

Gold Silver
Gold Silver
2021-04-07_17-31-26.png

Bu hatayı alıyorum vlc x32 sürümü yüklü olmasına rağmen yardımcı olabilirmisiniz.

polat

Moderatör
Yönetici
Forum Yetkilisi
Ben de denedim ; "tvx.pythoniptv.stream" örnekteki panelde bu hatayı ( Access violation at address ) veriyor . Yaptığım kontrollerimde belgesel kanallarında hata verdi . Fakat başka panellerde hata vermedi .

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
araştıracağım

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
00:1A:79:A5:8F:30
00:1A:79:AA:2F:CA
00:1A:79:05:7F:0F
Aynı mesaj bu panel de de oluşuyor. Sanırım paneller yazılımın güncelemelerini izliyor.

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
sorunun sebebini buldum. yakında bir güncelleme yayınlayacağım. birkaç ufak özellik daha ekleyeceğim ekstradan

polat

Moderatör
Yönetici
Forum Yetkilisi
sorunun sebebini buldum. yakında bir güncelleme yayınlayacağım. birkaç ufak özellik daha ekleyeceğim ekstradan
Şahbaz Usta player v7.0 da görmüş olduğum eksiklikler yada olmasını istediklerim var .
1- Playerin en üstünde sağda , simge durumunda küçült , tam ekran , kapat butonlarının simgeleri yok .
2- Playerin en üst solundaki buton görünmüyor , mouse imleci üstüne gidince görünüyor ve çok küçük kalmış . Biz ihtiyarlar zorlanır . :p
3- Kanalların olduğu bölüm ( playlist ) çok küçük kalmış , 4 yada 5 kanal ancak görünüyor . Playlistin büyümesi lazım ; Kanal arama , kanallar - geri bölümünün kanal ayarları / video ayarları bölümüyle birleştirerek veya bir şekilde siz nasıl uygun görürseniz artık playlist bölümü büyürse iyi olur . Oynatma listesi butonuna tıklayınca sadece liste görünebilir , diğer ayar butonları görünmez olabilir .
4- Ses ; ( volume ) butonu , mouse ile tutturup sürüklenerek azalıp / çoğalıyor . Mouseyle sağına veya soluna tıklayınca da sesin azalıp çoğalması sağlanabilir , mouse tekeleği ile de azalıp çoğalabilir . Ayrıca Mute butonu eklenebilir .
5- Playeri kapatıp , açınca kullanıcı tercihleri hatırlanabilir ; Ekran boyutu , kanal listesi , url veya mag adresleri , hangi kanal ile bırakıldıysa o kanal ile açılması yada hangi kanal ile başlaması isteniyorsa o kanal ile başlaması vs . gibi özellik eklenebiliyorsa player biraz daha kaliteli olur diye düşünüyorum .

jjvj

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
[QUOTE = "polat, post: 300478, member: 431"]
Şahbaz Usta player v7.0, I have some shortcomings or what I want to be.
1- On the top right of the player, there are no icons for minimize, full screen, close buttons.
2- The button on the top left of the player is not visible, it is visible when the mouse pointer goes over it and it is too small. We old people have a hard time.: p
3- The section with the channels (playlist) is very small, 4 or 5 channels are barely visible. Playlist needs to grow; By combining the channel search with the channel settings / video settings section of the channels - back section, or somehow, it would be better if the playlist section now grows larger. Clicking the playlist button will only show the list, other setting buttons may disappear.
4- Voice; The (volume) button decreases / increases by holding and dragging with the mouse. Clicking on the right or left of the mouse can also increase the sound, and it can increase and decrease with the mouse monopoly. Also Mute button can be added.
5- User preferences can be remembered when the player is turned off and on; Screen size, channel list, url or mag addresses, with which channel it was left with, opening with that channel or starting with that channel if it is desired to start with, etc. If a feature can be added, I think the player will be a little better quality.
[/ QUOTE]

I agree with point 3, 4 .. point 4 will be very usefull for stalker player to increase and decrease sound with Mouse like it is with progdvb

If possible please add which channel is played and its resolution and fps as well on the channel Screen for few seconds display.
currently only resolution is visible at the bottom left side, please add same on channel window along with Fps whether the channel is running at 25fps, 50fps or 60fps.

th

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım