• Silver Gold IPTV PAKETİ 3 AYLIK 85.00 TL 8.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Bomba Tek Tık Ile Udp Yayın Linklerini M3u Haline Çevirme

turnasuyu

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!
Haydaa Bu Ne !!! Bu Konuyu Görmek İçin Sağ Altta "Beğendim" Tuşuna Basınız !!!
Başka bir forumda gezerken farkettim. Arkadaşlar bu kodu kısa yol oluşturup browser inizin sık kullanılan bölümüne ya da favori paneline atın.
şeklindeki linklerin altındaki yayınları tek tuşla m3u haline çevirerek yayını izlemeye başlayın ;)
Örneğin aşağıdaki linkle denemeye başlayabilirsiniz:
Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!
Haydaa Bu Ne !!! Bu Konuyu Görmek İçin Sağ Altta "Beğendim" Tuşuna Basınız !!!
Sayfa üzerinde iken oluşturduğunuz kısa yol üzerine tıklayın yayın m3u olarak inecektir. Tek eksiği kanalın adı yazmıyor. Onu ustalar halledebilir diye düşünüyorum.

Yahsel

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
bunu nasil browsere baglicam ustam kullana bilmem icin.fire fox kullaniyorum

turnasuyu

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
bunu nasil browsere baglicam ustam kullana bilmem icin.fire fox kullaniyorum
Favori panel kısmına sağ tıklayın===>yeni yer imi ne tıklayın===> açılan bölümde konum kısmına verdiğim kodu girin . Bu kadar.

murat akalın

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Usta resimli olarak anlatabilirmisin ben beceremedim.

karayilan

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
[Hidden Content]

Başka bir forumda gezerken farkettim. Arkadaşlar bu kodu kısa yol oluşturup browser inizin sık kullanılan bölümüne ya da favori paneline atın.
şeklindeki linklerin altındaki yayınları tek tuşla m3u haline çevirerek yayını izlemeye başlayın ;)
Örneğin aşağıdaki linkle denemeye başlayabilirsiniz:
[Hidden Content]
Sayfa üzerinde iken oluşturduğunuz kısa yol üzerine tıklayın yayın m3u olarak inecektir. Tek eksiği kanalın adı yazmıyor. Onu ustalar halledebilir diye düşünüyorum.
tesekkür ler