• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 30.00 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

TV Kanalının İnternet Yayınını Kaydetmem Lazım

EbuMehdi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
3
0
Merhaba. Laptopta canlı yayını kaydetmem lazım. TV kartım yok. İnternet yayınından kaydetmeliyim. Ancak camtasia recorder gibi bir yazılım da istemiyorum çünkü laptop kaldırmıyor, arada bir duraklama oluyor. Acaba bilgisayarı yormadan kaydetmenin bir imkanı var mı? Eskiden IDM yazılımı ne güzel indirirdi. Şimdi olmuyor.

VLC yapabilir bunu dendi ama nasıl bilmiyorum.

TRT2 kanalında bugün (11 Haziran 2020) Şirin'in Kalesi ve Cumartesi günü (13 Haziran 2020) Metresi 6.5 filmleri yayınlanacakmış. Acil kaydetmem lazım.

Teşekkürler
 

asur

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
330
2,308
Yazılım istemiyorum demişssiniz fakat Movavi Screen Capture proğramı ekranı ve sesini (dış seslerden etkilenmeden)gayet güzel kaydediyor.
 

uzman

Onursal Üye
Onursal Üye
446
39,883
çevap biraz gecikmiş olacak ama yinede açıklayalım
You must be registered for see images attach
yayını vlc player ile aç vlc üst barda gürünüm altında gelişmiş seçenekler var oraya tıkladığında alt barda play tuşu üstünde kırmızı kaydet tuşunu görürsün tıkladığında kaydetmeye başlar tekrar tıkladığında kayıt biter kaydı videolarım içerisinde bulabilirsin
 

EbuMehdi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
3
0
Çok çok sağolun. İkinci film için geç kalınmış sayılmaz.
Uzman arkadaşa VLC için.. Asur arkadaşa link için teşekkür ederim.
TRT2 canlı yayın sitesinde verilen m3u8 linki 15 saniye kayıttan sonra duruyor, kendisini yenilemiyordu.
Ama sizin verdiğiniz linkte kesinti olmadan kayıt yapabiliyorum VLC ile.
Tekrar teşekkürler