Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Önemli Üyelerimize Uyarı

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Arkadaşlar Merhaba ,
Bazı kişisel ve forum sitelerinde konu veya mesaj olarak iptv satışı yapılıyor. Lütfen Tanımadıgınız kişilerden iptv paketi satın almayın. Bazı siteler kendi emekleri vermediği sistem veya panelleri satıyor doğrusu şöyle bizim sitemizin yapısı ve mantığı ile zihniyeti olmayan kişi yada kişiler aynı mantıkta site açıyor ve başkasının serveri üzerinden satış yapıyor. Teknik destek googleden , ana satıcı ya ulaşabilme şansınız çok az. Sizinle görüşmeyi yapıp ücretini aldıktan sonra 3. bir sorunuzda sizi engelleyen her türlü ortamdan men eden kişilerde var şöyle güvence biz kefiliz bizim arkadaşımız vs gibi satıcılardan uzak durun bir kaç site için şikayet oldugu için bilgilendirmek istedim. Alt yapıyı , temayı fikirleri tamamen kopya olan kişi yada siteler var bunlar kendileri fikirsiz ve üretemediği için size bir artıda bulunamazlar. İptv panel sistemi, İptv araçları gibi bir çok bilgiyi buradan öğrenenler kopyalayanlar gold uyelık alıp özel bölümlerden bilgi sızdıranlar size ne verebilirki ? Test istiyorsunuz başka serverden mail ile aldıgı günlük testi veriyor satın aldığınızda başka bir panel veriyor 200 kanal var çalışan 20 kanal ...

Örneğin Panel Hacker onlarca kopya yapıldı ama bir tane panel hacker etmedi Çünkü projesi hayata geçirilmesi bizim ekibimiz ile oldu @sahbaz , @cılgın , @albatros , @Yetmis6 , @brother79 ve ben başta olmak üzere ekibimizle burada çok sabahladığımız olmuştur. Emeği çalmayı iyi bilenler sizleride yanıltmasınlar. Üreten çalışan gercekten bu sanal ortamda sizlere birşey verebilen kişilere inanın. Kişisel veya site diye Karalamak İçin yazmıyorum isteyen istediği yerden alır bilgilendirmek için yazıyorum.
Biz kimiz Uyduportal Kim ?

Biz ortalama 4 yıldır aralıksız kendı ayakları üzerinde duran kimseye muhtac olmayan kendi sistemini üreten , sürekli büyüyen ve geliştiren ,kendi birincil serverinde kendi emeklerinle iptv panelini yöneten ,tamamiyle sağlanan geliri cebine değil gelişmek üretmek için kullanan, üye yönetici gold uyeleri ile birlik içinde ilkeli , belirli derecelere ulaşmış bir aileyiz.
Şikayetler fazla oldugu için uyarmak istedim lütfen iyi analiz edip karar verin..

Son düzenleme:

karayilan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar Merhaba ,
Bazı kişisel ve forum sitelerinde konu veya mesaj olarak iptv satışı yapılıyor. Lütfen Tanımadıgınız kişilerden iptv paketi satın almayın. Bazı siteler kendi emekleri vermediği sistem veya panelleri satıyor doğrusu şöyle bizim sitemizin yapısı ve mantığı ile zihniyeti olmayan kişi yada kişiler aynı mantıkta site açıyor ve başkasının serveri üzerinden satış yapıyor. Teknik destek googleden , ana satıcı ya ulaşabilme şansınız çok az. Sizinle görüşmeyi yapıp ücretini aldıktan sonra 3. bir sorunuzda sizi engelleyen her türlü ortamdan men eden kişilerde var şöyle güvence biz kefiliz bizim arkadaşımız vs gibi satıcılardan uzak durun bir kaç site için şikayet oldugu için bilgilendirmek istedim. Alt yapıyı , temayı fikirleri tamamen kopya olan kişi yada siteler var bunlar kendileri fikirsiz ve üretemediği için size bir artıda bulunamazlar. İptv panel sistemi, İptv araçları gibi bir çok bilgiyi buradan öğrenenler kopyalayanlar gold uyelık alıp özel bölümlerden bilgi sızdıranlar size ne verebilirki ? Test istiyorsunuz başka serverden mail ile aldıgı günlük testi veriyor satın aldığınızda başka bir panel veriyor 200 kanal var çalışan 20 kanal ...Örneğin Panel Hacker onlarca kopya yapıldı ama bir tane panel hacker etmedi Çünkü projesi hayata geçirilmesi bizim ekibimiz ile oldu @sahbaz , @cılgın , @albatros , @yetmis6 ve ben başta olmak üzere ekibimizle burada çok sabahladığımız olmuştur. Emeği çalmayı iyi bilenler sizleride yanıltmasınlar. Üreten çalışan gercekten bu sanal ortamda sizlere birşey verebilen kişilere inanın. Kişisel veya site diye Karalamak İçin yazmıyorum isteyen istediği yerden alır bilgilendirmek için yazıyorum.
Biz kimiz Uyduportal Kim ?
Biz ortalama 4 yıldır aralıksız kendı ayakları üzerinde duran kimseye muhtac olmayan kendi sistemini üreten , sürekli büyüyen ve geliştiren ,kendi birincil serverinde kendi emeklerinle iptv panelini yöneten ,tamamiyle sağlanan geliri cebine değil gelişmek üretmek için kullanan, üye yönetici gold uyeleri ile birlik içinde ilkeli , belirli derecelere ulaşmış bir aileyiz.
Şikayetler fazla oldugu için uyarmak istedim lütfen iyi analiz edip karar verin..

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Sevgili arkdaşlar iptv Yen'i keşif etmiş arkadaşlar özellikle sizler dikkat edin bazı forumlarda iptv adı altında kırılmış iptv adreslerini satış yapıyorlar dikkatli olun mutlaka gerçek satıcı firma ile muhattap olun 2. Şahıs veya 3. Şahıslar ı dikkate alıp dolandırılmayın.

asolu

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Teşekkürler çok çok haklısınız

akro72

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bilgilendirme için teşekkürler

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Konu Eski Ama Güncel Kalması adına yeniden yorumluyorum. Lütfen Dikkat Edin Bu dönemde oldukça fazla kandırılmış arkadaşların hikayerini duyorum..

welez81

Gold Silver
Gold Silver
Valla belki daha önceki konulardada yazılarıma denk gelen varsa beni yalaka veya sitenin adamı( oda nasıl olacaksa:) ) sanabilir ama 3-4 ayrı iptv satıcısından çok daha yüksek meblalara panel satın alan birisi olarak bu siteyi uzun zaman sonra tekrar keşfettiğim için hazine bulmuş gibiyim panel için zaten söyleceklerimi söyledim laptopumu tvye bağlamasam digtrk aldım diye yutturacağım gelen misafirlere o derece menunum ama en az onu kadar önemli olan benim için yardıma ihtiyacım olduğunda elinden geleni yapan sitenin kurucusu değilde sanki yeni üye olmuş gibi heyecanla koşturan başta karizma üstad olmak üzere birçok arkadaşımız var 3 aylık gold üyelik için verdiğim ücret 60 tl (1 haftalık sigara param bile değil )gerçi onuda veremedim ya şimdilik, hiç lafını bile etmediler üstüne birde sanki alacaklı olan benmişim gibi bir teşekkürüme bile memnun kalan bir ortam var burda ne mutluki bende burdayım ve keşke benimde farklı meziyetlerim olsada fayda sağlasam diyorum bu güzel ortama teşekkürler uydu portal

karizma üstad bu kadar övgüye çekilişte benide sıcak topların arasına katarsın artık :)

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Valla belki daha önceki konulardada yazılarıma denk gelen varsa beni yalaka veya sitenin adamı( oda nasıl olacaksa:) ) sanabilir ama 3-4 ayrı iptv satıcısından çok daha yüksek meblalara panel satın alan birisi olarak bu siteyi uzun zaman sonra tekrar keşfettiğim için hazine bulmuş gibiyim panel için zaten söyleceklerimi söyledim laptopumu tvye bağlamasam digtrk aldım diye yutturacağım gelen misafirlere o derece menunum ama en az onu kadar önemli olan benim için yardıma ihtiyacım olduğunda elinden geleni yapan sitenin kurucusu değilde sanki yeni üye olmuş gibi heyecanla koşturan başta karizma üstad olmak üzere birçok arkadaşımız var 3 aylık gold üyelik için verdiğim ücret 60 tl (1 haftalık sigara param bile değil )gerçi onuda veremedim ya şimdilik, hiç lafını bile etmediler üstüne birde sanki alacaklı olan benmişim gibi bir teşekkürüme bile memnun kalan bir ortam var burda ne mutluki bende burdayım ve keşke benimde farklı meziyetlerim olsada fayda sağlasam diyorum bu güzel ortama teşekkürler uydu portal

karizma üstad bu kadar övgüye çekilişte benide sıcak topların arasına katarsın artık :)
Hocam yazın için teşekkür ederim evet kulağımıza dedikodun gelmıyor değil ama biz kendimizi siz kendınızı bilyorsunuz ortalama 100 üzerinde gold uyemız var hepsi bizim adamımız olmaz bunları söyleyen düşünen kişiler basit ve bencil kişilerdir sitemize katkıda bulunan maddi manevi herkes UYDUPORTAL ın SAHIBIDIR..

Arkadaşlar yeni bir haber ,

Uyduportal iptv bayisiyiz deyip buradan veya çeşitli sitelerden sizlere ulaşanlar dolandırıcı ve yalancıdır . Lütfen itimat etmeyin!!! Bizim sitemizden , farklı sitelerden veya sosyal medya olmak üzere sizlere bu tarz istek ve bildirimler de bulunanlara itimat etmeyin bizim ortağımız veya bayimiz YOKTUR.
Bizim sitemizden sizlere bu tarz yaklaşan teklif sunan kişileri bizlere bildiriniz..

Herşey Sizler İçin Lütfen Bunu Ve Samimiyetimizi Ciddiye Alın.

İyi Forumlar dileriz

Son düzenleme:

polat

Moderatör
Yönetici
Forum Yetkilisi
Bilgilendirdiğin için teşekkürler üstad , gereğini yaparız .

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Arkadaşlar bakın bu hanfendiye veya beyfendiye ne anlatmışlarsa bizi modem satıyoruz sanıyorlar :)

DE7F34A3-E08E-42C4-ACD9-E447A48FFF3B.jpeg

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular