Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL Smart Tv Bölümü
  • Diğer Smart Tv İptv
  • Diğer Smart Tv İptv

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Vestel Smart Tv İptv izleme
Vestel iptv izleme Arkadaşlar merhaba yerli üretimde iptv sorunu var malesef biraz daha geliştirmeleri gerekiyor Vestel Smart Tv de iptv nasıl izlenir ?

Değerli arkdaşlar aşağıdaki vidoyu izleyin çok etkin olmasada şuanlık sorununuzu çözebilirsiniz.

Arkadaşlar web tarayıcısı olan tüm smart tvler de bu yontemı kullanın

https://www.uyduportal.net/konu/philips-smart-tv-iptv-ssiptv.10969/#post-105328

Son düzenleme:

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
IMG_1219.jpg Vestel Smart tv de İptv İçin böyle bir ipucu buldum bilen duyan gören varmı ? Çünkü içinde xtream panel özelliği var yani bu demek oluyorki Vestel marka tv şerde İptv doğrudan bağlantı ile çalışıyor .
Yalnız cihaz desteklimi bilmiyorum

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
destekli..ise..on numara..iş yapmış olurlar usta..kullanan bi uyemiz varise
bu konuda bilgi eklerse memnun oluruz

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Sanki android cihaz bağlanmış gibi ekran full değil. vestel tv bende de var, Görüntü işleme chip patenti var sony ye bile satmadılar.
linkteki cihazı kullanıyorum yada
linkteki cihazı kullanıyorum
Masaüstü Pcden ağ yoluyla direkt medyayı tv ye yollayabiliyor. Son seçenek dosya lar için geçerli.
Tabii birde yeni model telefonlarda direkt wifi üzerinden dlna ile ekran görüntüsü tvye yollanabiliyor.
Sanırım vestel yerli yayıncılarla ilişkisinden dolayı bu desteği yazılımsal olarak bilerek şimdilik vermiyor.
Sadece yasal aboneliğe izin veriyor.

Tahir33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye

Ben böyle birşey buldum ve denedim sıkıntısız oldu sadece siteye üye olurken gmail hesabınız ile üye olun aktivasyon Mail gelmiyor yoksa. Yapamayan olursa yardımcı olurum.
Not: YouTube video bana ait değildir bilginize.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Ben böyle birşey buldum ve denedim sıkıntısız oldu sadece siteye üye olurken gmail hesabınız ile üye olun aktivasyon Mail gelmiyor yoksa. Yapamayan olursa yardımcı olurum.
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye

Bu yöntemde net üzerinden uzaktaki bir serverde çalışan programa bağlanıyor ve tüm oynatma listeni onunla paylaşıyorsun. Mahremiyet bitiyor. Dikkatli olmak lazım.

Tahir33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bu yöntemde net üzerinden uzaktaki bir serverde çalışan programa bağlanıyor ve tüm oynatma listeni onunla paylaşıyorsun. Mahremiyet bitiyor. Dikkatli olmak lazım.
Aynı durum diğer uygulamalarda(Smart iptv vs)mevcut ama mecbur durumdayız. Herkese açık şekilde oynatma listem paylaşıldığını sanmıyorum. Sadece veritabanına kayıt oluyordur. Ayrıca Vestel de böyle bir çözüm nimet gibi birşey bence :)

ilhan duru

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
vestel ile görüşmemde flash player olmadığı için vestelde iptv seyredilemeyeceğini bana söylemişlerdi.Bu çözüm riskli ama çaresiz arkadaşlar için iyi birşey.Ben android tabanlı bir uydu alıcısı ile bu sorunumu çözdüm..

erdem_byk

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Merhaba Arkadaşlar ;
Vestel smart tvlere Ss iptv uygulaması gelmiştir. Uygulamanın kullanımı çok basıt uygulamayı actıktan sonra get code tıklıyoruz cıkan kodu ssiptv nin sitesindeki yere yazıyoruz daha sonra ekliyecegimiz ip tv listeisini web sitesinden ekledikten sonra ip tvmiz hazır.

ersanozer

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Merhaba Arkadaşlar ;
Vestel smart tvlere Ss iptv uygulaması gelmiştir. Uygulamanın kullanımı çok basıt uygulamayı actıktan sonra get code tıklıyoruz cıkan kodu ssiptv nin sitesindeki yere yazıyoruz daha sonra ekliyecegimiz ip tv listeisini web sitesinden ekledikten sonra ip tvmiz hazır.

Merhba Regal 48R6000F modelinde nasıl uygulayabilirim resimli anlatmanız mümkünmüdür ürünüm smart.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Diğer Smart Tv İptv
  • Diğer Smart Tv İptv