• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Vip Yayınları Izleyemiyorum Yardım..

star2

Elit Aday
Elit Aday
2,626
22,462
arkadaşlar fargin dostum linki verdi, fakat linki ekleyip tıkladığımda fargin ip tv sayfası geliyor fakat yayın lar açmıyor, ayrıca solose cıhazı 'ma kaydedip izlemek istiyorum ama nasıl ekleneceği konusunda bir bilgim yok konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim, karizma dostumuza pm attım konu için ama fırsat bulup dönemdi ,teşekkürler..

star2

Elit Aday
Elit Aday
2,626
22,462
dostum verdiğin linki adres çubuğuna yapıştırıyorum fargin ip tv sayfası geliyor şifremi giriyorum kanal listesi açılıyor yayınlara tıklıyorum açan bir şey olmuyor, birde bu yayınları vu solose de nasıl izleyeceğimi bulamadım..

F

farqin

Guest
Vu kullanan varsa yardımcı olur sana yada vu solo da İptv izlemeyi google de bulacan

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
4,513
277,525
dostum verdiğin linki adres çubuğuna yapıştırıyorum fargin ip tv sayfası geliyor şifremi giriyorum kanal listesi açılıyor yayınlara tıklıyorum açan bir şey olmuyor, birde bu yayınları vu solose de nasıl izleyeceğimi bulamadım..
chromede sayfadan izleyemezsin chrome npapi sistemini desteklemiyor bu mozilla ile calisir
vlc player pc de kurulu olmali izin vermelisin eklentiye mozilladan girirsen zaten sana
eklenti calistirmak istiyormusun diyebilir buna izin ver tamamdir veya
m3u olarak yapistir inen dosyayi acip icinden enigma cihazina cfg dosyasina
entegre edebiirsin enigma cihazina pc den giris resimli anlatim mevcut sitede

star2

Elit Aday
Elit Aday
2,626
22,462
firefox tan giriyorum vlc de kayıtlı zaten kanall listesi geliyor fakat yayınlar açmıyor..hata kodu veriyor vlc den açmıyor..vu solo se den de nasıl izleyebileceğim konusunda bir bilgim yok

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
4,513
277,525
firefox tan giriyorum vlc de kayıtlı zaten kanall listesi geliyor fakat yayınlar açmıyor..hata kodu veriyor vlc den açmıyor..vu solo se den de nasıl izleyebileceğim konusunda bir bilgim yok
2 inci dedigimi uygula usta o zaman m3u olarak **dir tek tek gir veya baska yontem deneyebilirsin.

star2

Elit Aday
Elit Aday
2,626
22,462
vlc açıyorum bu hatayı veriyor,,

VLC, giriş biçimini tanıyamadı:

'file:///C:/Users/Acer/AppData/Local/Temp/26.m3u8' biçimi algılanamadı. Ayrıntılar için günlük dosyasına bakın.

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
910
41,557
ben genelde enigma 2 cihazımda rahat izliyorum dreambox ta m3u inen dosyayı
file:///D:/m3u2userbouquet.html verdiğim adreste enigma 2 cihaza çalışır hale getir sonrasında dreamedit ile etc/enigma2 içine at cihazı kapat aç buket olarak eklenecektir

star2

Elit Aday
Elit Aday
2,626
22,462
sorunumun çözümünde ilgilenen ve yardımcı olan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler, iyiki varsınız..

Üst Alt