• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Vlc Ile Kayıt Yapma.

mht2000

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
151
1,215
Görünüm>Gelişmiş denetimi işaretleyelim. Bu işlemi yaptıktan sonra record ve birkaç tuşun daha aktif olacağını göreceksiniz. Bizim işimizi görecek olan record tuşu.
You must be registered for see images

Şimdi herhangi bir video açıp record tuşuna basalım. Dilerseniz dvd’nizi rip programları kullanmaya gerek kalmadan başından sonuna kadar kaydedebilir ya da “ben sadece videomun bir bölümünü kaydetmek istiyorum” diyorsanız, record tuşuna bastıktan sonra istediğiniz yerde record tuşuna tekrar basarak, kayıt işlemini bitirebilirsiniz. Vlc, kayıt işlemini mpeg formatında yapıyor.kayıt ettiğiniz görüntü veya ses dosyalarınızı belgelerim klasörüne kaydediyor.
 
Üst Alt