• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Wget ile bulunan Mac adresleri hatalı çıkmasının nedeni nedir ???

D3lix

Gold Üye
Gold Silver
142
49
Merhaba arkadaşlar Ben dün akşam "Wget Mac Scanner" ile adresi için tarama yaptım epey bir mac adresi buldum.
bulduğum mac adresleri tamamı süre bitimi 2020 yılı olmasına rağmen user-pass ını bulmak için "MAG Converter" ile kontrol ettiğimde "FAİLED" olarak gözüküyor
bunun nedeni nedir. başka bir çözümü varmıdır.

Şimdiden Teşekkürler..

@D3lix

uzman

OnursaL Üye
Onursal Üye
424
37,902
bazı paneller mag converter ile user pass vermez ama aktif ise stb emu ve benzeri uygulamalarla izleye bilirsiniz
ama bulduklarından bir kaç tane yazarsan user pass alınıp alınmadıgını kontrol edebiliriz farklı yontemler le de user pass alınabilir.

serkan06

Elit Aday
Elit Aday
1,075
57,579
su an panellerin cogu sistem degisikligine gidiyor wiget turu programlar her panelden dogru mac vermez.cogu fakedir.birazda kisinin yazılım bilgisi olmasi lazim.farkli yontemlerlede panellerden mac convektor ile alinamayan user pas alinabilir

pomak22

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
413
38,131
Bende bugün bir kac degisik panel buldum, mac ve m3u listeside stalker_player acmadi,arkasindan sfvip playerde denedim oda acmadi,bu demektirki yakinda cogu paneller hepsi system degisikligine gidicek,ve yeni bir player cikana kadar bekleme zorunda kalicagaz.

Neden yeni player dedim,adresler aratiliyor,yalniz bulduklarimiz calismiyor buda playerle ildigili diye düsünüyorum.

Üst Alt