Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Bomba Yeni Programımız: Panelbox Player

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
indirme linki nerede
Arkadaşlar merhaba. yeni yazılım hazırladığımızı ilan edince çoğu kişinin aklına hemen panel hacker yeni versiyonu geldi :) yazılım panellerle ilgili tabi ki, ama hack değil :)programımızın adı Panelbox Player. Ne işe yarıyor derseniz şöyle anlatayım: simpletv ile panel izlerken beni en sinirlendiren şey, panel şifresinin kapanması veya kanalların yerlerinin değişmesiydi. Sürekli güncel listeyi indirip yüklemek zorundaydık. 3-4 panel yükledikten sonra da simple tv çok kasılıyordu. Ayrıca Kanallar sürekli buffer yaparak açılıyordu. Kanal listesi bile bir problemdi. Listeyi görmek için sürekli ekranı büyüt küçült uğraşıyorduk. Simple tv kullanmayalım dersek te hiç alternatif yoktu. Diğer programlara her seferinde m3u dosyayı sürükleyip bırakmak gerekiyordu. Panel değiştireyim desen bu sefer de o panelin kanal listesini yüklemen gerekiyordu vs. vs. …. Ben de yeni bir iptv player yazdım. yazılım son derece sade ve inanılmaz hızlı kanal geçişleri var. Panellerin kanal listelerini kendisi güncelliyor, girdiğiniz şifrelerden çalışanı bulup kanalları yüklüyor. kanal listesi otomatik açılır kapanır bir panelin içinde geliyor. Programın resimleri ve açıklamaları aşağıda var. Tüm gold üye arkadaşlarımız pm göndererek yazılımı isteyebilirler. Programın aktivasyonu başka olduğundan gold üyelik süreniz dolsa bile yazılımı siz bozmadıkça veya bilgisayarınıza format vs. atmadıkça yazılımı kullanabileceksiniz. Bu yazılımı kullanınca bir daha diğer programları görmek bile istemeyeceksiniz o kadar iddialı konuşuyorum :) bir de unutmadan şunu söyleyeyim: programa 2. kez aktivasyon şansı verilmeyecektir! Lütfen herhangi bir sebeple yeni aktivasyon istemeyin.

toomuch39

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
teşekkürler.......

mik25

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. yeni yazılım hazırladığımızı ilan edince çoğu kişinin aklına hemen panel hacker yeni versiyonu geldi :) yazılım panellerle ilgili tabi ki, ama hack değil :)programımızın adı Panelbox Player. Ne işe yarıyor derseniz şöyle anlatayım: simpletv ile panel izlerken beni en sinirlendiren şey, panel şifresinin kapanması veya kanalların yerlerinin değişmesiydi. Sürekli güncel listeyi indirip yüklemek zorundaydık. 3-4 panel yükledikten sonra da simple tv çok kasılıyordu. Ayrıca Kanallar sürekli buffer yaparak açılıyordu. Kanal listesi bile bir problemdi. Listeyi görmek için sürekli ekranı büyüt küçült uğraşıyorduk. Simple tv kullanmayalım dersek te hiç alternatif yoktu. Diğer programlara her seferinde m3u dosyayı sürükleyip bırakmak gerekiyordu. Panel değiştireyim desen bu sefer de o panelin kanal listesini yüklemen gerekiyordu vs. vs. …. Ben de yeni bir iptv player yazdım. yazılım son derece sade ve inanılmaz hızlı kanal geçişleri var. Panellerin kanal listelerini kendisi güncelliyor, girdiğiniz şifrelerden çalışanı bulup kanalları yüklüyor. kanal listesi otomatik açılır kapanır bir panelin içinde geliyor. Programın resimleri ve açıklamaları aşağıda var. Tüm gold üye arkadaşlarımız pm göndererek yazılımı isteyebilirler. Programın aktivasyonu başka olduğundan gold üyelik süreniz dolsa bile yazılımı siz bozmadıkça veya bilgisayarınıza format vs. atmadıkça yazılımı kullanabileceksiniz. Bu yazılımı kullanınca bir daha diğer programları görmek bile istemeyeceksiniz o kadar iddialı konuşuyorum :) bir de unutmadan şunu söyleyeyim: programa 2. kez aktivasyon şansı verilmeyecektir! Lütfen herhangi bir sebeple yeni aktivasyon istemeyin.
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***
intersting sorry no turkish

prfb3471

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
teşekkürler

Kinqpin

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Site İçin Hayırlı Olsun.

yoksulf1

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bana özelden atabilirmisiniz şimdiden teşekkürler ellerinize sağlık

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
yazılım dağıtımı yapmıyoruz şu anda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular