• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Eren3232 kullanıcısının son içeriği

 1. E

  Sağlam cccam testi veren siteler

  Cccam test yayını almak istiyorum. Böyle donma, kasma yapmayan sağlam siteler var mı test alabilecegim?
 2. E

  Eutelsat 16A uydusunu tvye ekleme

  Arkadaşlar Eutelsat 16A uydusunu redline g40 cihazıma eklemek istiyorum. Herşey hazır sinyal filan da çok iyi ama uyduyu tvye nasıl ekleyecegimi bilmiyorum. Yeni uydu ekle var oraya basınca değişik şeyler çıkıyor yardımcı olur musunuz?
 3. E

  Fenerbahçe X Başakşehir FEED yayın

  Hmm teşekkür ederim bilgileriniz için
 4. E

  Fenerbahçe X Başakşehir FEED yayın

  7.0°E 11676 H 10000 - Format: 4:2:2 Id: E-290 B Super Spor #Basaksehir vs #Fenerbahce CW: 3F 2A A8 11 53 B4 CD D4 Arkadaslar elimde böyle bir feed frekansı var. Redline g40 HD cihazımda bunu nasıl izleyebilirim? (Feed yayından hepimiz faydalanalim arkadaşlar :)
 5. E

  Hotbirdde STSL

  Hotbird uydusunda stslyi yayınlayan kanalları söyler misiniz lütfen :)
 6. E

  Redline G40 HD gecikme sorunu

  ama bilgisayardan da wifi ile bağlanıyorum internete ve bilgisayar modeme daha uzak. :(
 7. E

  Redline G40 HD gecikme sorunu

  Merhaba, 2 gün önce IPTV izlemek için internetten Redline g40 uydu alıcısı satın aldım. Her şey gayet güzel fakat uydudan izlerken görüntü, bilgisayardakine göre 35-40 saniye geç geliyor. Bu benim çok canımı sıktı. Düzeltmenin bir yolu var mı?
 8. E

  CCCAM HAKKINDA SORULARIM VAR

  Merhaba. yorumunuz için çok teşekkür ederim. Zahmet olmazsa biraz daha açıklar mısınız? Bu kadar açıklayabilirim demişsiniz ama mesela ben gibi bu konulardan gerçekten hiçbir şey anlamayan biri bu sistemlere erişip bein sports izleyebilir mi mesela? bu konunun üstünde bu kadar durma nedenim iptv...
Üst Alt