Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Bulmak İçin Yöntemler

Önemli adım adım panel adresi nasıl bulunur

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***
Güzel bir yöntem fakat çok eski. Daha spesifik bir yöntem var. Üstelik panelin admini giriş yaptığı anda internette o server iz bırakıyor. Her cihazın bir imzası olduğunu biliyoruz. O imzayı elde ettikten sonra yahut bildikten sonra yeryüzünde nete bağlı elektronik cihaz varsa bulabiliriz. korumalı olanları da korumasız olanları da. Nasıl mı derseniz. Kısa bir ipucu; iptvpanel yazıyoruz ve iptv panellerini listeliyor. Bize ülke adına kadar en son saat kaçta işlem görmüş vs. vs. Panel bulmak benim için çok basit. Lakin panel kırmayı yani bruter ve sentry mba yı kullanamıyorum. Tüm videoları izledim ve denedim. Örneğin bruter de içine şifresi olan panel koymama rağmen tarıyorum onu bile bulmuyor. tüm ayarları sitede gösterilen şekilde yaptım yine olmadı. Başkası da biliyor olabilir benim bulduğum şekilde panel bulmasını ama dediğim yöntemi paylaşmam için birisi de bana bruter taramayı uzaktan bağlanarak örnek bi tarama yapsın. Seslenişim tabiki ustalara. Vlc ile taramaktan sıkıldım yani :(

mario

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Usta buruderle sadece korumasiz dns kira bilirsin baska ise yaramaz acsesdrever lada sadece korumali dns kirarsin korumasizlari kiramazsin sentral mba ilede sadece panel orjin stream vb hesaplar kirilir adamlar nesine.com bile kirmislar bu tarz hesaplar kirarsin

Live Stream Player

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
programi kuracak kisiler virus toteldeki riski indirip kursunlar

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Güzel bir yöntem fakat çok eski. Daha spesifik bir yöntem var. Üstelik panelin admini giriş yaptığı anda internette o server iz bırakıyor. Her cihazın bir imzası olduğunu biliyoruz. O imzayı elde ettikten sonra yahut bildikten sonra yeryüzünde nete bağlı elektronik cihaz varsa bulabiliriz. korumalı olanları da korumasız olanları da. Nasıl mı derseniz. Kısa bir ipucu; iptvpanel yazıyoruz ve iptv panellerini listeliyor. Bize ülke adına kadar en son saat kaçta işlem görmüş vs. vs. Panel bulmak benim için çok basit. Lakin panel kırmayı yani bruter ve sentry mba yı kullanamıyorum. Tüm videoları izledim ve denedim. Örneğin bruter de içine şifresi olan panel koymama rağmen tarıyorum onu bile bulmuyor. tüm ayarları sitede gösterilen şekilde yaptım yine olmadı. Başkası da biliyor olabilir benim bulduğum şekilde panel bulmasını ama dediğim yöntemi paylaşmam için birisi de bana bruter taramayı uzaktan bağlanarak örnek bi tarama yapsın. Seslenişim tabiki ustalara. Vlc ile taramaktan sıkıldım yani :(

iptv paneli nereye yazıyoruz speed usta.
bunun için de bir yazılım mı var.

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
iptv paneli nereye yazıyoruz speed usta.
bunun için de bir yazılım mı var.
hurzati yazılım değil web browserde arıyoruz. ama iptvpanel sadece bi örnekti. cihaz imzası dedim ya. bilen varsa paylaşabilir ama ben yardım almadan paylaşmıcam :) beni de anlayın. vlc krizine girdim

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
abi yazdığınızı anladığımı söyleyemem ama herhalde diğer ustalar konuyu detaylı bir şekilde açabilirler.

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
abi yazdığınızı anladığımı söyleyemem ama herhalde diğer ustalar konuyu detaylı bir şekilde açabilirler.
Biliyorlarsa açsınlar tabiki hurzati. birkere dns çözmek mı panel çözmek mı bunlar ayrı şeyler. bunları tek bi konuda işlemiyorlar. bunların mantığı ne. vlc ile arattığımız panelleri bruterle aratamıyormuyuz, bunlar farklı şeyler mi. bu konuda net bilgi yok forumda. sadece bruter nasıl kullanılır sentry mba nasıl kullanılır o var. anlatılan şekilde yapıyorum ama birşey bulmuyor. işte bu yüzden dns kırma ve panel kırma nedir. detaylıca irdelenmesi lazım diye düşünüyorum.

Live Stream Player

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Biliyorlarsa açsınlar tabiki hurzati. birkere dns çözmek mı panel çözmek mı bunlar ayrı şeyler. bunları tek bi konuda işlemiyorlar. bunların mantığı ne. vlc ile arattığımız panelleri bruterle aratamıyormuyuz, bunlar farklı şeyler mi. bu konuda net bilgi yok forumda. sadece bruter nasıl kullanılır sentry mba nasıl kullanılır o var. anlatılan şekilde yapıyorum ama birşey bulmuyor. işte bu yüzden dns kırma ve panel kırma nedir. detaylıca irdelenmesi lazım diye düşünüyorum.
bu isin asli sudur senty mba bu isin babasidir ama dogru kullanildiginda,hicbirsey bulmuyor konusuna gelirsek elinde oyle bir combo olmaliki paneli kuran kisinin sattigi uyelere verdigi user pass tarzinda combo olmasi gerekiyor elinde ahmet mehmet combosu varsa onla kircagin anca bebe paneli olurki onuda senden once kiran olur sahibi uyeligini degistirir,simdi cozumude su oyle bir combo elinde olmaliki a-z isim soyad isim tarih soyad isim abscd:sasalklkl v.s tarzi combolar bunlari hazirlamak zaman vede emek ister ugrasilinca bulunuyor kisacasi umarim yardimci olmustur

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bu isin asli sudur senty mba bu isin babasidir ama dogru kullanildiginda,hicbirsey bulmuyor konusuna gelirsek elinde oyle bir combo olmaliki paneli kuran kisinin sattigi uyelere verdigi user pass tarzinda combo olmasi gerekiyor elinde ahmet mehmet combosu varsa onla kircagin anca bebe paneli olurki onuda senden once kiran olur sahibi uyeligini degistirir,simdi cozumude su oyle bir combo elinde olmaliki a-z isim soyad isim tarih soyad isim abscd:sasalklkl v.s tarzi combolar bunlari hazirlamak zaman vede emek ister ugrasilinca bulunuyor kisacasi umarim yardimci olmustur
Teşekkür ederim atlantis. Ama sentry mba yı da kullanmayı bilmek gerek. güzel olmayan ve dediğin gibi basit combolarla bile panel kırabiliyorum. Bebe paneli olmamasına özen gösteriyorum. Bunuda hiç paylaşılmamış panellerde yapıyorum. Paylaşılmamış panel bulma da benim işim işte. Herkes birşeyden anlıyor... Zaten şu sentry mba yı öğrenirsem bu forumda büyüük bir paylaşım yapacağım. tek başlık altında. panel çözmek nedir dns çözmek nedir. nasıl kırılır. hiç paylaşılmamış paneller nasıl bulunur. Bu artık bir zaruriyet meselesi. ama önce sentry mba yı öğrenmem gerek. Yine iş başa düştü. kendimiz öğrenicez. İlgin için ayrıca teşekkürler

mehmetusta

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
teşekur ederim güzel paylaşım için kendi adıma

• Ana sayfa
  • Forumlar