• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,915
23,239
Android Tv iPtv

Değerli arkadaşlar merhaba

Spor Kanalı sezon başladı ve bir çok arkadaşımızda ya android tabanlı cihaz var yada android işlemcili smart televizyonu var biraz araştırma yaptım kendi televizyonum philips smart tv ama standart iptv olayını gigablue cihaz alarak ve sitemizdeki eklenti ile xtream codes uyumlu hale getirerek izliyorum.
android iptv , android smart tv iptv, android tv de iptv izleme,android smart tv iptv izleme gibi sorularınıza çözüm arayalim.

Sony android Smart Tv, Philips android Smart tv

Değerli arkadaşlar Android işletim sisteminde iptv izlemek için birlikte bir kaç yöntem deneyelim sizlerle birlikte eğer bu testimize katılırsanız memnun olur ve bilmeyen yapamayn arkdaşlarımızada yardımcı olmuş oluruz. Araştırmalarıma göre en sağlam ve en stabil uygulama Xtream-Codes iPTV uygulaması. Lakin bu sitemizden veya farklı kaynaklardan alınan iptv paketlerini destekliyor çünkü sitemizdeki iptv hizmetimizin alt tabanı xtream codes dir. Nasıl yapılır ona geçelim ;

Uygulamayı indirip açtıgımızda bizden '' Kullanıcı adı - Şifre - Host'' bilgilerini istiyor. Bu bilgiler için sitemizdeki gold uye arkadaşlar bizlerden isteyebilir.

Son olarak test yapmak için normal uyelerimizde teste katılıp bizlerden test yayın isteyebilirler . Test verdiğimiz arkadaşlar sonucu buraya yazarsa sevinirim.

Eğer farklı yöntemleri olan bir arkadaşımızda varsa bu konu altından açıklarsa çok iyi olacaktır.

İyi forumlar dilerim.
 
Üst Alt