Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Süpriz Baska Forumlarda Cracklanmis Yazılım Adi Altinda Hesap Calmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar ben 20 seneden fazladır bilgisayar sektöründeyim ve profesyonel olarak sektörün içinde çalışıyorum. Bu zaman zarfında ben ustayım diyen ne adamları sildim sektörden. Şimdi çıkıpta birisi sahbaz programıyla şifrelerimizi çalıyor vs. derse alnını karışlarım onun. Size verdiğim versiyondan daha gelişmişini kendim kullanıyorum zaten. Beni diğer sitelerdeki liseli bebelerle karıştırmayın. Ordan burdan buldukları veya çaldıkları programları yalan yanlış kullanarak millete hava atan dünkü çocuklarla benim işim olmaz. Kimsenin şifresine vs. ihtiyacım yok. Haddinizi bilin

Live Stream Player

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaslar konu basligini vede ifsa olan forumdan indirilen yazılım sahbaz ustanin yaptigi yazılım degildir (yazılım zaten googlede aramada youtube vede baska forumlarda linkleri acik sekilde dagitilan virus torjenli bir programdir ) lutfen konu niye acilmis resimlerde ne demek isteniyor diye 1 dk ayirip okusaniz zaten konunun ne amacla acildigini vede neden acma geregi duydugum anlasilacakdir

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaslar konu basligini vede ifsa olan forumdan indirilen yazılım sahbaz ustanin yaptigi yazılım degildir (yazılım zaten googlede aramada youtube vede baska forumlarda linkleri acik sekilde dagitilan virus torjenli bir programdir ) lutfen konu niye acilmis resimlerde ne demek isteniyor diye 1 dk ayirip okusaniz zaten konunun ne amacla acildigini vede neden acma geregi duydugum anlasilacakdir

Biz biliyoruz Atlantis ustam da başka sitelerden gelen çakal kılıflılar var yaptığı şerefsizlikler yüzünden buradan banlanıp yolcu edilen onlara cevap verme gereği duyduk sadece şüphesi olansa Şahbaz ustanın prosundan gidip anten taksın başka yapacak bir şey yok zaten

asolu

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
usta uslubun biraz ağır değil mi.:)
kardeş bunu bir hafta önce şahbaz ustaya pm atarak bildirdim içlerinde bir rus sitesi var oradakinin içi tamamen virüs dolu bizi rakıp site top90da bu yazılım paralı veriliyor ayrıca craklanmışıda var normalde üye olup onlara ulaşa biliyorsun ama buradaki bazı paylaşımlara googleye yazarak direkt ulaşıyorsun bunları şahbaz ustaya pm ile bildirdim ayrıca bizim uyduportalın confingini bile çıkartıp paylaşmışlar bilginize

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sahbaz ustanin programi bir sekilde piyasaya düsdünde cogu yada cogunuz hemen atladi üzerine, hepiniz bir gün gelecek bunun altinda ezileceksiniz....

Live Stream Player

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kardeş bunu bir hafta önce şahbaz ustaya pm atarak bildirdim içlerinde bir rus sitesi var oradakinin içi tamamen virüs dolu bizi rakıp site top90da bu yazılım paralı veriliyor ayrıca craklanmışıda var normalde üye olup onlara ulaşa biliyorsun ama buradaki bazı paylaşımlara googleye yazarak direkt ulaşıyorsun bunları şahbaz ustaya pm ile bildirdim ayrıca bizim uyduportalın confingini bile çıkartıp paylaşmışlar bilginize
bende o forumlardan birinden indirip virus totel degerlerini acikladim asolu,o site vede forumlardan haberimiz var amaclari uyelik vede hesap calmak,insanlar bilgilensin her gordugu programa sinek gibi ususmemesi icin :) bilgilendirme icin tesekkurler

ferhan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Elit Aday
ANALİZ
Arkadaşlar sitemizin adını kullanıp sözde crackli olduğu söylenen ve webde dolaşan versiyon, kimlik avına çımışlar dikkat edin bilgilerinizi çaldırmayın. Panel Hacker Lite v2.9.6.exe yi açınca sisteme svchost.exe olarak kendini kopyalıyor virüs sisteme yerleşiyor.Diğer Panel Hacker Lite v2.9.6 Loader.exe fake sadece hata veriyor yani kandırmak için hazırlanan bi exe.Panel Hacker Lite v2.9.6.exe totalde temiz olsada farketmez virüs sisteme yapışr.

Son düzenleme:

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
ANALİZ
Arkadaşlar Panel Hacker Lite v2.9.6.exe yi açınca sisteme svchost.exe olarak kendini kopyalıyor virüs sisteme yerleşiyor.Diğer Panel Hacker Lite v2.9.6 Loader.exe fake sadece hata veriyor yani kandirmak için hazırlanan bi exe.Panel Hacker Lite v2.9.6.exe totalde temiz olsada farketmez virüs sisteme yapışr.

hocam bu analizi crackli olduğu söylenen ve webde dolaşan versiyon için söylediğinizi de yazsanız iyi olur bence. sonra insanlar yanlış anlayabilirler

Live Stream Player

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ANALİZ
Arkadaşlar sitemizin adını kullanıp sözde crackli olduğu söylenen ve webde dolaşan versiyon, kimlik avına çımışlar dikkat edin bilgilerinizi çaldırmayın. Panel Hacker Lite v2.9.6.exe yi açınca sisteme svchost.exe olarak kendini kopyalıyor virüs sisteme yerleşiyor.Diğer Panel Hacker Lite v2.9.6 Loader.exe fake sadece hata veriyor yani kandirmak için hazırlanan bi exe.Panel Hacker Lite v2.9.6.exe totalde temiz olsada farketmez virüs sisteme yapışr.

emegine saglik guzel aciklama olmus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular