Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

Süpriz Bazı Hırsız sitelere duyuru

• Konbuyu başlatan User118
  • Başlangıç tarihi
U

User1

Guest
Arkadaşlar zaten ismini cizmini bilsem anında buradan gider fakat ismini burada başka yazdıgı kesin fakat araştırılırsa bulunacagıda kesin dir.

zaten biz paylaşımlarımızı açık orta veriyoruz çalmaları bizden birşey kaybettirmez bizim amacımız onu ifşa etmek te degil bizim buradaki amacımız

bu hırsızlıkları burada olan ve eski üye olan arkadaşlar da oraya üyeler bu arkadaşlar neden korkuyorlarki bir iki kelam edmeiyorlar

demekki 2 yüzlü insanlar baya var şunuda eklemek istiyorum bu 2 yüzlü insanlara insan özgürdür istedigi yere gider fakat bir insan nasıl hırsız bir stede de

durur onu anlamaya çalışıyorum ve buraya da gelip bu siteyi eleştire bilir veya hiç bir katkıda bulunmaz bu site iiçn ..

olay şuki burada baya eski üyeler vardır bu üyeler sadece ben bilirim gibi kendilerini üste tutmak için hiç bir işe yaramayan şeyleri konu kasarak

yukarılara gelmeleri bunları çok iyi bir ustaymış yapmaz biz insanlara özelden bana şahsıma yazanlara bile piyasada olmayan iptv accountlar verdim

tamam insanlara birşeyler paylaşıyoruz fakat karşılık ta istemiyoruz şahsımız adına site adına evet istiyoruz biraz elini taşın altına koyacaksın

bu site varki ben buradan bir paylaşım yapıyorum veya alıyorum dememiz gerekmiyormu kapı kapı site aramak link aramak tansa 1 tane sitede adam gibi

paylaşım yapıp alıp kulanmak güzel degilmi benim hırsızlardan ziyade burada gelip yıllarca olacak sın gidip o siteyede üye olacak sın ve bir kelam etmeyeceksin

benim sitem ettigim şey bu arkadaşlar bakın bundan sonra herşey daha kalite li olacak sizler ne kadar elinizi taşın altına koyarsanız bizlerde okadar çok

çalışırız bildigimizi bazı arkaadşlara ögretmeye başladık neden bugun varız yarın yokuz bu arkadaşlar arkamızdan gelip bizi tamamlayacaklar

ögrendikleri ile bu iş beceri ve azim ister .

saygılarımla Uyduportal ailesi.
Güzel özetlemişsiniz abi... Ağzına sağlık...

BlackRed26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Mert kardeş o sana benzeyeni açıkla kardeşim neden çekiniyorsun herkes bilsin o.... yı.nedense bu mert isminde başkalarıda geziyor heryerde ha unutmadan o sahıs nickini değiştirmiş sonra burda orda show yaptın deyince sayfalar dolusu yazıyorlar.Sonra yazınca banı yiyen biz olduk malesef.

U

User118

Guest
Mert kardeş o sana benzeyeni açıkla kardeşim neden çekiniyorsun herkes bilsin o.... yı.nedense bu mert isminde başkalarıda geziyor heryerde ha unutmadan o sahıs nickini değiştirmiş sonra burda orda show yaptın deyince sayfalar dolusu yazıyorlar.Sonra yazınca banı yiyen biz olduk malesef.

bizim amacımız onu reklam yapmak degil kardeş biz gereken leri yaptık yapacagımızı bizim sadece buraya üye olup da diger hırsız sitelere gidenlere sözümüz

yoksa ki biz bilmiyormuyuz hıszıllar olacak konu çalan olacak bizim konumuz sadece bu degil bu sitenin açılışından beri burada olup o siteye gidip buraya gelen

o şahıslara sözümüz 2 yüzlü olmayı bırakmaları yani bir yerde gerçek anlamda paylaşım a destek vermeleridir.

anlatabiliyorumuyum .

sinan87

Moderatör2
Yönetici
Forum Yetkilisi
emeklerini takdir ediyorum usta burdan aldığın paneli başka yerde yayma da üzun süre kullanalım bu lafım burdaki linkleri başka sitelere kopyalayanlara

Fearless

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
güzel forumun güzel insanları bi arkadaşın söylediği cidden zoruma gidiyor yok show yapıyormuşum yok hırsızlık yapıyormuşum benim kendime ait olan içerikleri paylaşmamım ne gibi bi showu reklamı olabilir benim bu siteden maddi anlamda hiçbir kazancım yoktur burda olan hiçbir paylaşımı alıp başka bir yerde paylaşmadım ve paylaşmamda emek hırsızı değilim eğer aksini kanıtlayabilen olursa yönetim gereğini yapsın benim hakkımda hiç kimseyi zan altında bırakmayalım lütfen herkes anne karınında öğrenecek değil bu işleri ben toplam 4 aydır bu cracking işleri uğraşıyorum ve bana bu forumun katkısı oldu tek tek kişilerin değil genel olarak forumdan öğrendiklerim var beni ihanetle kimse suçlayamaz mert nickli felan diyerek benim burdan alıp başka yerlerde paylaştığımı kanıtlayan olursa hiçbir şekilde savunma yapmadan giderim buradan önyargılarınızı bir kenara bırakın bir saniye sonra yaşayıp yaşamayacağımızın garantisi olmayan bi dünyada yaşıyoruz kimsenin kimseyi kırmadığı bi forum ve dünya dileğiyle hepinizi sevgi ve selamlar güzel insanlar birine yanlışım ve kırdıklarım olduysa kusuruma bakmasın affola hatam :) iyi forumlar

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Bursası iptv konusunda kendi çapında ilklerin yaşandığı ve paylaşıldığı bir forumdur. Bizlerde buraya başka forumlardan geldik. Geldiğimizden beri daha iyisi çıkmadığından hala buralardayız. Hala buradan alıp sahiplenip alıntıdır diyemeyenler olmaya devam ediyorlar. Eee hoşumuza da gitmiyor değil. Takdir etmeselerde taklit etmeleri forumun kalitesinin ve üretgenliğinin bir sonucu.
Alsınlar paylaşsınlar bir payalaşımda benden o lamer lara...
1500 kullanıcılı....

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Bursası iptv konusunda kendi çapında ilklerin yaşandığı ve paylaşıldığı bir forumdur. Bizlerde buraya başka forumlardan geldik. Geldiğimizden beri daha iyisi çıkmadığından hala buralardayız. Hala buradan alıp sahiplenip alıntıdır diyemeyenler olmaya devam ediyorlar. Eee hoşumuza da gitmiyor değil. Takdir etmeselerde taklit etmeleri forumun kalitesinin ve üretgenliğinin bir sonucu.
1500 kullanıcılı....
[Hidden Content]
eline diline saglik ustad

U

User118

Guest
1500 kullanıcılı....
[Hidden Content]

agzınnıza saglık ustam gereken kişilere ulaşmıştır çoktan.. saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
U

User118

Guest
güzel forumun güzel insanları bi arkadaşın söylediği cidden zoruma gidiyor yok show yapıyormuşum yok hırsızlık yapıyormuşum benim kendime ait olan içerikleri paylaşmamım ne gibi bi showu reklamı olabilir benim bu siteden maddi anlamda hiçbir kazancım yoktur burda olan hiçbir paylaşımı alıp başka bir yerde paylaşmadım ve paylaşmamda emek hırsızı değilim eğer aksini kanıtlayabilen olursa yönetim gereğini yapsın benim hakkımda hiç kimseyi zan altında bırakmayalım lütfen herkes anne karınında öğrenecek değil bu işleri ben toplam 4 aydır bu cracking işleri uğraşıyorum ve bana bu forumun katkısı oldu tek tek kişilerin değil genel olarak forumdan öğrendiklerim var beni ihanetle kimse suçlayamaz mert nickli felan diyerek benim burdan alıp başka yerlerde paylaştığımı kanıtlayan olursa hiçbir şekilde savunma yapmadan giderim buradan önyargılarınızı bir kenara bırakın bir saniye sonra yaşayıp yaşamayacağımızın garantisi olmayan bi dünyada yaşıyoruz kimsenin kimseyi kırmadığı bi forum ve dünya dileğiyle hepinizi sevgi ve selamlar güzel insanlar birine yanlışım ve kırdıklarım olduysa kusuruma bakmasın affola hatam :) iyi forumlar

sizin bu konuile alakanız nedir bilemedim fakat alınmış sınız sizin buradan aldıgınızı da kimseye ben sizin hakınız da bu siteden alıyor gidiyor demedim

siz bizim paylaşımımıza yazı hatası yaptınız ve siz bu sitede eskisiniz bunu siz yaptınız digerleride sizden görerek aynısını yapmaya devam ediyorlar

bunu size eski bir üye siniz diye mesaj olarak attım siz ise küfürle karşılık verdiniz biz size küfrettikmi aşagladıkmı size hem forum yazınıza konu altına

yazdım ve özeldende uyardım sizi ,siz se küfürle karşılık verdiniz bakıyorum paylaşımları daha fazla artırmaya çalışıyorsunuz bu da güzel birşey

forum da bizler özel bir sıtatümüz yok bizde diger arkadaşlar gibiyiz hiçbir farkımız yok şahsen başka sitede olsaydınız zaten burada kalamazdınız.

şahsınıza art niyetim de olmadı biz kime iyilik yapmış isek ondan zarar gördük yani kimseye iyilik yapmadımki düşmanım olsun mu diyelim..

biz bunu benimsemiş olsa idik zaten burada olmaz dık siz kendinize neden alındınız bu konuyu onu merak ettim

bakın sizden hiç bahsemiyorum burada sizin isminizde gaçmiyor fakat bakıyorum birde destekciniz var olsun biz kendi dogrularımızla degil

sitenin koymuş oldugu kurallara uymaya azami özen göstermeye çalışmaktayız .

siz istediginizi istediginiz yerde paylaşmaya özgürsünüz size kimse kısıtlama getiremez herkes özgürdür

bizler her siteye gidip üye olmayız bizim sadece uyduportalımız yeter biz burada oldugumuz sürecede paylaşımın kıralınıda yapacagız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Arkadaşım tüm yazdıklarınakatılıyorum.Emeğin böyle yerlerde olmaması gerekir.
Yapanlara (bazıları belki tahmin ediliyordur.) lanet olsun.

Fearless

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sizin bu konuile alakanız nedir bilemedim fakat alınmış sınız sizin buradan aldıgınızı da kimseye ben sizin hakınız da bu siteden alıyor gidiyor demedim

siz bizim paylaşımımıza yazı hatası yaptınız ve siz bu sitede eskisiniz bunu siz yaptınız digerleride sizden görerek aynısını yapmaya devam ediyorlar

bunu size eski bir üye siniz diye mesaj olarak attım siz ise küfürle karşılık verdiniz biz size küfrettikmi aşagladıkmı size hem forum yazınıza konu altına

yazdım ve özeldende uyardım sizi ,siz se küfürle karşılık verdiniz bakıyorum paylaşımları daha fazla artırmaya çalışıyorsunuz bu da güzel birşey

forum da bizler özel bir sıtatümüz yok bizde diger arkadaşlar gibiyiz hiçbir farkımız yok şahsen başka sitede olsaydınız zaten burada kalamazdınız.

şahsınıza art niyetim de olmadı biz kime iyilik yapmış isek ondan zarar gördük yani kimseye iyilik yapmadımki düşmanım olsun mu diyelim..

biz bunu benimsemiş olsa idik zaten burada olmaz dık siz kendinize neden alındınız bu konuyu onu merak ettim

bakın sizden hiç bahsemiyorum burada sizin isminizde gaçmiyor fakat bakıyorum birde destekciniz var olsun biz kendi dogrularımızla degil

sitenin koymuş oldugu kurallara uymaya azami özen göstermeye çalışmaktayız .

siz istediginizi istediginiz yerde paylaşmaya özgürsünüz size kimse kısıtlama getiremez herkes özgürdür

bizler her siteye gidip üye olmayız bizim sadece uyduportalımız yeter biz burada oldugumuz sürecede paylaşımın kıralınıda yapacagız.
benim üstüme alma sebebim nickimiz benziyo dediniz diye birde sorun yaşayınca sizinle o yüzden yani destekçi derken benim destekçim felan yok forumun selameti iyiliği için kendi çapım birşeyler yapmaya çalışıyorum

U

User118

Guest
benim üstüme alma sebebim nickimiz benziyo dediniz diye birde sorun yaşayınca sizinle o yüzden yani destekçi derken benim destekçim felan yok forumun selameti iyiliği için kendi çapım birşeyler yapmaya çalışıyorum

biz kimin neyaptıgını kiminde neyapmak istedigini biliriz sizi ilgilendirmeyen konulara lütfen girmeyin eger siz olsaydınız yazardım gerekli yerlere bildirilmiştir konu

bu konu hakında sizin ileri geri bir şey yazma hakınız da yok bu şahsi bir mesele degildir .

buradan çalan isim diger sitenin MertK ismili şahıstır o sitede yönetici konumunda dır sizn isminize de benzemiyor Mertk ismi .

zaten kim oldugu da çıkacak tır yakın zamanda ...gereken ozaman yapılır yönetim tarafından ..

• Ana sayfa
  • Forumlar