Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Alakasız Katagorisiz Konular

Önemli Bizim Configlerle Programlar Nerelerde Paylaşılıyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşım adam buradan alıp paylaşmış ve "uyduportal a tskler..." diyede eklemiş.Bu normal değilmidir.Bu forumdaki herkes başka forumlardan alıntı yapıp paylaşmıyormu.Bu adminde buradan alıp forumunda paylaşmış ve bu forumada teşekkür etmiş.bence boşuna kızıyorsunuz.
1kz51Y.png

NOT: Bu kişi ben değilim yanlış anlaşılmasın.Ben sadece fikrimi yazdım

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
cihat senin olmadigini biliyoruz.. o yazi bence sonradan eklendi oraya..

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
dogrudur ;)

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Cilgin kardes tehsis edin sizde yetkili degilmisiniz sitede, paylasanlara ihtar verir sonra banlarsiniz , Sorun Nerde ?
eray kardeşim tehsis etmek banlamak cözüm degilkii... bu konuları taşıyanlar bitmez önemli olan düşünülüm
alıntı yaptıgı foruma kişiye saygı göstermek ve belirtmek yeterli..

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eray kardeşim tehsis etmek banlamak cözüm degilkii... bu konuları taşıyanlar bitmez önemli olan düşünülüm
alıntı yaptıgı foruma kişiye saygı göstermek ve belirtmek yeterli..
Sende haklisin.

fenerligenc

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşım adam buradan alıp paylaşmış ve "uyduportal a tskler..." diyede eklemiş.Bu normal değilmidir.Bu forumdaki herkes başka forumlardan alıntı yapıp paylaşmıyormu.Bu adminde buradan alıp forumunda paylaşmış ve bu forumada teşekkür etmiş.bence boşuna kızıyorsunuz.
1kz51Y.png

NOT: Bu kişi ben değilim yanlış anlaşılmasın.Ben sadece fikrimi yazdım
Cihat arkadaşım sen bu şahsın avukatımısın,seninde x bir sitede adminlik yaptığını biliyorum bu şahısda admin olduğu için o yuzden bu paylaşımı yapan kişiyi aklamaya çalışma tamam mı ? kardeşim.Oraya uyduportal yazması yetmez o programa emek veren ustanın adını belirtse veya teşekkur
etse dudağı aşınmaz..
Not:Burdan birçok linkleri alıp kendi formunda paylaştığınıda biliyorum..Onu savunarak çakallığa kaçma sakın..

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ben daha cok baskalarina taniyorum fenerligenc :) zaten onlar bunlari okursa yüzleri umarim kizarir . ama nerde !!!!

fenerligenc

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Cihat60 topa çok giriyorsun senide deşifre edebilirim istersen,sanki seni suçladıkda kendini aklamaya çalışıyorsun..

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Cihat arkadaşım sen bu şahsın avukatımısın,seninde x bir sitede adminlik yaptığını biliyorum bu şahısda admin olduğu için o yuzden bu paylaşımı yapan kişiyi aklamaya çalışma tamam mı ? kardeşim.Oraya uyduportal yazması yetmez o programa emek veren ustanın adını belirtse veya teşekkur
etse dudağı aşınmaz..
Not:Burdan birçok linkleri alıp kendi formunda paylaştığınıda biliyorum..Onu savunarak çakallığa kaçma sakın..
Bak kardeşim ben bir kere avukat falan değilimki o kişinin avukatlığını yapayım.Evet haklısın bende adminim ve benimde 2 sitem var..Benim sitemdende birçok kişi başka yerlerde paylaşım yapıyor ve benim siteden alıntı yaptığını bile belirtmiyor ama yinede ben senin gibi ağlamıyorum...Çünkü ben 20 yıldır bu işin içindeyim ve bu gibi paylaşımların önüne geçilemeyeceğinin farkındayım...Kaldıki adamda Teşekkür ederim. etmiş ve programın üzerindeki uyduportal logosunu bile değiştirmemiş bu gibi paylaşım normaldir diye kendi düşüncemi belirttim.Ama sen beni avukatlıkla itham ediyorsun bu bir kere ayıp.senin cahilliğine veriyorum...Ben sana uyup polemik yapmayacağım...Çünkü bende adminim ve senin gibilerle çok karşılaştım.....
Son olarak ben o kişiyi kesinlikle tanımıyorum ve ne onun nede senin veya bir başkasının avukatlığını yapma gibi bir düşüncem yok..sadece ve sadece kendi fikrimi paylaştım..sen kabul edersin veya etmezsin bu benim fikrimi değiştirmez...

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Cihat60 topa çok giriyorsun senide deşifre edebilirim istersen,sanki seni suçladıkda kendini aklamaya çalışıyorsun..
sen ne demek istiyorsun.sen kimsinde beni suçluyorsun...deşifre et bakayım ne yapmışım...yalan yanlış yazarsan sonunu sen düşün karışmam sonra.....

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Burada ki paylaşımlardan faydalanıp gidip bunları başka forumlarda kendi kirmis kendi yapmiş gibi paylaşmak etmek pek de hoş bir şey değil.
Madem yüzünüz kizarmiyor bunlari yaparken en azindan kaynak gösderip paylaşin
Bence buradan bilgiyi alıp gidip başka forumlarda paylaşmak sinsilik.

Ayip Ayip....Bu arada Biz Varken Siz Yokdunuz bunuda bilin isdedim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar