Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Çakma ,Bitik Linkler Konular

Bomba Çekiliş Yok - Kura Yok - 1 Ay İptv - YİNE YENİDEN 5 KİŞİ. SAAT 15.00 BAŞLANGIÇ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali208

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ustam eline saglık yayını aldım ama çalışmadı atlama yapıyor teşekkür ederim.

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
BEN SİZE DÜN YAYIN ATIYORUM SİZ YENİ CEVAPLIYORSUNUZ. Kurala uymadığınızdan olabilirmi ? Yazılanları okumadınızmı?

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
hocam benim dreambox cihazda çalışıyor android boxda ilk ekledigimde çalıştı sonra çalışmadı dreamboxda çalışıyor neden olabilir
Androidda XTREAM Player ile bir deneyin. Genelde yayınlar bu playere uyumlu olabiliyor. Bazı açıklamaalar yazdım. DNS değişinliği gibi.
Ayrıca, Yayıncı maalesef IP. kısıtlaması yapıyormuş. Dolayısıyla nasıl ayarı varsa banlatıyormuş. Bu uygulamalar Öğrendiğim kadarıyla PC:için ve Extream Code Playere göre aayarlanmış. Diğer playerlerde sıkıntı oluyor.

Son düzenleme:

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Az önce bende kontrol ettim. Bir sıkıntı görmedim.Siz nerede izlemeye çalışıyorsunuz ?
Açıklama , yazdım Bu yayınlar ; Bu uygulamalar Öğrendiğim kadarıyla PC:için ve Extream Code Playere göre ayarlanmış. Diğer playerlerde sıkıntı oluyor.
Bu EXtream proğramındada bir sıkıntı olabiliyor, her yayın açılışında proğramı kapat-aç. linki yapıştır.İstediğin kanalı tıkla izle.

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Açıklama , yazdım Bu yayınlar ; Bu uygulamalar Öğrendiğim kadarıyla PC:için ve Extream Code Playere göre ayarlanmış. Diğer playerlerde sıkıntı oluyor. VLC de IP. engellenebiliyor. Ban yiyebilirsiniz. Deneyerek bunlarıda tesbit ettim. Onun içindirki, indirme linklerini verdiğim EXTREAM proğramını kurup, deneyin.
Bu EXtream proğramındada bir sıkıntı olabiliyor, her yayın açılışında proğramı kapat-aç. linki yapıştır.İstediğin kanalı tıkla izle.

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Sabah Sabah 3 kişiye daha 1 aylık yayınlarını attım. Tamamen tesadüfi sayfayı takip edenlerden , sabah sabah beğenenlerden..

hhbas55
ozgurkoc
glsmiltisim

Yorum yapmayı, aldım, izliyorum gibi..yazmayı unutmayın. Aksi halde sıkıntı olabilir.

glsmiltisim

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
, 1 aylık yayınımı aldım , yayınları izliyorum

hasanalican42

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
usta2017 o xtream codes playerde ilk başlarda virüs uyarısı veriliyordu bu düzeltildimi öncellikle virüs totalde taratıp öyle eklemeniz gerekmiyor mu ilk başlarda yazılımı indirmiştim sonra virüs total tarattım ve virüs var playerde ve vlc ile ban yediğini nasıl ve nereden anlıyorsunuz bunuda bir açıklama yaparsanız iyi olur bu arada bana 1 aylık vermenize gerek kalmıyor bende panel var bedava panel sadece sunucu yok ubuntu indirmedim henüz ve virüs total olarak eklemeniz gerekiyor ve şu access denied kısmı ne oluyor bununla ilgili kırdığımız dns başkası tarafından gözükmemesi için nasıl bir önlem alınması gerekiyor bunu bana bir açıklarsanız sevinirim ve saygılar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar