Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Önemli Chat Hk

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Beyler uyarıyoruz yöneticiler olarak konu kapansın diye rica ediyoruz hala devam bu kafar mı saygısız olduk chat bir müddet kapalı olacak

mario60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ozur dilerim usta :(

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Aslinda büyük suc Albatros la bende, nedeni ise coluk cocukla muhattab olmakla.. coluk cocukla muhattap oldugumuz icin bende özür dilerim...

mario

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Dostlar her zaman derim ne siyaseti ne siyasetciyi sevmem insanlarin aralarini birlestirmek yerine bozuyor dostlar bu olay hic yasanmamis sayin

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Biz sizlere değer veriyoruz her soru /sorunda sizlerin yanında olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradaki neredeyse herkese mutlaka bir iyiliğimiz kardeşliğimiz abiliğimiz olmustur. Bu nedenle bizde bir saygı gosterılmeyı hak ediyoruz. Kurallar net ve açık ihlali durumunda her hakka sahiptir yönetim kırmayın birimizi dedikçe bizim sözümüzü kırdınız eğer bu sitenin Hakkı buysa yazık..

flavor

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bu işlerin çözümü normal üyeye chat kapatmaktan geçer herkeste saygulı olduktan sonra heç sorun olmaz sevgiler hepinuza :)

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sanırım benim ve eray ile albatros ustaların konuşmaları sebebiyle böyle bir karar alındı.
bence kapanmasına gerek yoktu. yaptığımız sohbette birbirimize niye kırılalım.bana göre yanlış bir karar.kırıcı ve hakaret olmamak şartıyla chat serbest olmalı.

siyaset kavramı da sanırım bazı forum yöneticileri tarafından çok değişik olarak algılanıyor.forumun birinde bir üye mustafa kemalin nüfus cüzdanını yayınlamıştı.nüfus cüzdanında isim hanesinde kamal, soyisim hanesinde atatürk yazıyordu. yani isim hanesinde mustafa yoktu. ben de biz ataturkün ismini mustafa olarak biliyorduk diye bir yorum yapmıştım.forumdan siyaset yapıyorum denilerek banlandım.

chatda ister istemez bazı konuşmalara cevap veriliyor.bu siyasette de dini konular üzerinde de olabiliyor.tüm forum üyelerinin aynı görüşte ve aynı inancta olduğu elbette düşünülemez. forum yönetiminin kendi düşünce inanclarında üyeler toplama gibi niyetleri olamayacağına göre ve yukarıda da söylediğim gibi küfür, hakaret ve kırıcı olmamak şartıyla sohbet alanı açık olmalı.cahtde yapılan konuşmalar bizler için çok faydalı olmuştur.forum yönetiminin aklı selimle düşünerek bu kararlarını yeniden gözden geçireceklerini umuyorum.

herkese selam ve saygılar.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Aslinda biz orda siyaset felan konusmyorduk Albatros usta ile türkiye almanya benzin et su bu fiyatlari üzerinden konusuyorduk , tartisma bile degildi, ki ta akifle mario60 geldi nasil desem m.alum ben yurtdisinda yasadim icin türkceyi tam kullanamiyorum, birden daldilar, ama Albatros usta ve ben orda mudahale bile etmedik. tek orda bizim sucumuz yukarda yazdim gibi cocuklarla muhattap olmak, dedim gibi..
chat acilsa bile artik ben kullanmicam.
Saygilarimla.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Aklı selim ? Beyler biz burda site yönetiyoruz o anda ne müdahale gerekirse ekıp arkadaslarımda bende gereğini yaparım oradaki tartışma yazışmalar oldukça acık be netti artık o arkadaş bu arkadaş her kimse olayın boyutu değişti nerdeyse parti reklamları dönüyordu ortam sakinleşsin Nasılsa uyarıları sallamıyorsunuz sitede Chati kapadım. Akli selimlik bir mevzu yok ortada. Oradaki uyarı hepinizeydi üstüne basa basa yeniden söylüyorum bu sitede siyaset yapılmayacak partilerin yaptıkları yapamadıkları işler kişiler vs vs bu siteyi alakadar etmez bunların tartışma noktası burası değil SANDIKTIR ! Burda tek suçlu aramıyorum yanlış kural dışı ne varsa müdahaleye ben yada arkadaşlarım Yapmak zorunda bizim görevimiz kuralları kişilere uygulatmak düzeni sağlamaktır.

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Beyler mevzuyu anlamadiniz suclu veya sucsuz aranmiyor diyorki
sizi kac defa uyardim konuyu kapatin diye siz dinlemediniz yonetici olarak kac kez soyledim dikkate almadiniz
almazsaniz uyarilarimi kapatirim bende bizim sözumuz gecmiyorsa saygisizlik olarak algilarim kapatirim chat i dedim kapattim
yerel dilde meali beni takmazsaniz bende takmam sizi saygiyi hakettigimi dusundum uyarilarimla olmadi diyor.

hayko

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
gercekten şahsım adına cok üzülüyorum defalarca diyoruz kendilerini bilmez bazı kişilerin yüzünden muhabetimiz ve sohbetimizden oluyoruz nedirya yazık chatımızın en kısa zamanda acılmasını istiyorum yöneticilerimizden saygılarımla

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular