Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Duyuru (Cilgin..caa...)

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Cilgin..ca..

Degerli uyduportal uyeleri öncelikle herkeze sagliklı uzun ömürler diliyorum
bugünlerde yaşadıgımız olagan dışı bi hayatın icinde herşeyin nekadar degerli
oldugunu daha iyi anladık sanırım..saygı ve sevginin ve birlikteligin vaz gec
ilmez bi olgu oldugunu..yardimlaşmanın kardeşce paylaşmanın..insan hakkının ve
emeginin ne kadar degerli oldugunu fark ettik..bu sürecin sonunda hicbirşeyin
eskisi gibi olmuyacagi bi dünya olucak buna herkez hazır olsun...

sizlerle bu forumda cok uzun bir süredir birlikteyiz..ustalarımızın iptv hakkında
ceşitli bir cok paylaşimlari..arti bircok degerli elit uyelerimizin paylaşimları
iptv konusunda katkı saglamiş..bu konuda bilgi edinmek istiyen uyelerimize katkı
saglamıştır..bu konuda bu güzel forumu bize kazandiran..Karizma kardeşime teşekkür
ediyoruz...Eline emegine saglik.

xstreampanel nedir.. nasıl bi düzende calişir alt yapısı kaynak yayınları nasıl
oluşur nasıl kurulur gibi bircok bilgi ceşitli kaynaklarda zaten paylaşiliyor
bu işe meraklı olanlar zaten bircok şeyi artık biliyor..gectimiz dönemde biliyorsunuzki
xstreamcodes bi baskin yiyince iptv olayı bayagı bi sallandı..ama ihtiyacdan dolayı
yeniden canlama süreci cok uzun sürmedi..hayatımızın vazgecilmezi olan tv yayınlarından
uzak kalmak mümkün degilki...eylencemiz olan spor filim dizi haber izlemeden olmuyorki..
dijital dünyadan uzak kalmak mümkün degilki..daha önceki dönemde forumun panelinin
admin,ligini uzun bi süre yaptım..yorulunca..karizma kardeşim bana izin verdi..
artık bensiz devam ediyor..suan lider panellerden cok daha iyi durumda yayınlar on numara
cekinmeden düşünmeden ihtiyac duyan alabilir...

Tabiki birde bu işi balik tutmaya benzeten..paylaşimci arkadaşimiz cok.. mac adresler forumdan
foruma havalarda ucuşuyor bu arada..aciktan verilen hicbirşey uzun ömürlü olmaz bunun bilincinde
olunuz..kendinize ait olmuyan hic bir kaynak uzun bi süre izlenemez..ancak tek kişilik mac veya userpas
hit dişinda...panellerin kaynak yayınlarını sagliyan coklu hitleri elde ederseniz uzun bi süre izleyebilirsiniz
bu hitleri bildiginiz yöntemler dişinda..elde edebilmeniz icin araştırın..bircok panel bu takas hitler ile döner
ben bircok panelin takas hitlerini habersiz alip cok uzun süre kullandım halada kullandıklarım var...

Kendilerine burdan bi teşekkür edeyim dedim hic olmasa emek etmişler..bizde yeri geldi kaynak yayın olarak faydalandık
sonucta onlarda bizde hizmet ediyoruz..(hakkınızı helal edin admin kardeşlerim) sonucta sistem döngü saglanıyor arka planda
cok emek var bunu ben iyi biliyorum..

Not.. admin arkadaşlar isterse bana özelden yazabilir...(hangi panel admini olursa olsun)

Bu can sıkıcı günlerde gececek inşallah arkadaşlar herşey gönlünüzce olsun...

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular