Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Pc Isletim Sistemleri
  • Windows
  • Pc Isletim Sistemleri
  • Windows

Bomba Cyberghost Vpn 6.0.6.2540 Vpn Bedava

iMPaCt

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Cyberghost VPN 6.0.6.2540 ilac icinde

CyberGhost-for-pc.png

CyberGhost VPN, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internet üzerinde anonim olarak sörf yapabileceğiniz bir VPN programıdır. Aynı zamanda yazılım yardımıyla internet üzerinde uygulanan herhangi bir kısıtlamaya veya yasaklamaya takılmadan istediğiniz tüm web sitelerine sınırsız erişim elde etme şansına da sahipsiniz.
SSL şifreleme sistemine dayanan OpenVPN protokolü altında çalışan yazılım, güvenli özel sanal sunucular üzerinde çalışarak tüm veri transferinizi, kişisel bilgilerinizi ve konumunuzu gizler. Bu sayede internet üzerinde anonim olarak sörf yapabilmenize olanak sağlar.
yazılımı kullanabilmek için kendinize ait kişisel bir kullanıcı hesabı oluşturmanız ve oluşturmuş olduğunuz kullanıcı hesabıyla yazılım üzerinde giriş yapmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanıcı hesabı oluşturabileceğiniz CyberGhost VPN, oldukça kolay bir kayıt adımını kullanıcılara sunmaktadır.
Oldukça sade, modern ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım üzerinde kendi kullanıcı hesabınızla oturum açmanızın ardından, giriş yapmak istediğiniz ülkeyi veya IP adresini seçerek "Connect to VPN" butonuna tıklayarak gerekli bağlantı ayarlarını yapabilir ve VPN sunucuları üzerine bağlantı kurarak anonim olarak sörf yapmaya başlayabilirsiniz.
Sunucu listesi üzerinden istediğiniz herhangi bir ülke üzerinde yer alan VPN sunucularından bir tanesi seçerek, o ülkenin sunucuları üzerine bağlı bir şekilde internet üzerinde gezebilirsiniz. Bu noktada Türk kullanıcıların Almanya tabanlı sanal sunuculardan bir tanesini seçmeleri çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde internet üzerinde gezinmelerine olanak sağlayacaktır.
VPN sunucularına bağlantı kurmanızın ardından, programın ana ekranı üzerinde yeni IP adresinizi ve o an bulunduğunuz yeni konumu görüntüleyebilirsiniz. Ardından interneti özgürce ve güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
İnternet bağlantınızı çok daha güvenli bir hale getiren CyberGhost VPN, otomatik olarak tarayıcı geçmişini ve çerezleri siler, parola doğrulamalarını denetler, yönlendirilmiş e-posta trafiğini izler.
Engelli ve yasaklı sitelere özgürce girebilmek, kişisel bilgi ve veri hırsızlığının önüne geçebilmek, internet güvenliğinizi bir üst düzeye çıkarmak ve anonim olarak gezinmek isteyen tüm internet kullanıcılarına etkili bir çözüm sunmaktadır.

cyberghost-vpn-16-700x477.png

cyberghost-vpn-17-700x482.png

cyberghost-vpn-21-700x482.png

logo-small.png

https://www.virustotal.com/nl/file/133943b703574d542433bbd18583d75d7c5ad1d3808c84bb08103e4b89712d6b/analysis/1490051651
Link:
[HIDE-THANKS]http://www116.zippyshare.com/v/kj8ULAzU/file.html[/HIDE-THANKS]
CyberGhost'u kurun
Tüm CyberGhost süreçlerini öldürmek için Görev Yöneticisi'ni kullanın
Services.msc'yi açın ve sonra CyberGhost'u durdurun
Çatlak klasöründen içeriği kopyala ve yapıştır ve yükle dizinine değiştir
CyberGhost'u başlatın

Son düzenleme:
G

gofil

Guest
usta teşekkürler. açıklama dendiği gibi uygulandığında kıraklanıyor. fakat çalışma mantığını anlıyamadım. açıklama yapabilirmisiniz.

iMPaCt

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
usta teşekkürler. açıklama dendiği gibi uygulandığında kıraklanıyor. fakat çalışma mantığını anlıyamadım. açıklama yapabilirmisiniz.

Burda video anlatim var ama inglizce:

Torrent icin kulanirsin netflix bide brute force icinde cok guzel calisiyor. Premium option var bunda

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
emeğine sağlık

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Pc Isletim Sistemleri
  • Windows
  • Pc Isletim Sistemleri
  • Windows