Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Değişen dns panel isimleri ( Güncel ) 2

serkan06

Elite Members
Elite Member
Alperentoy sende cok akresifsin yav :):D benim yazmamin nedeni ne biliyormusun kimseyi zan altinda birakmak degil su an forumda bir cok uye var coguda acemi cok forumda bilmiyorlar forumda verilen linkleri izleyen cok uye var cogunun satin alma imkanida yok gittigi kadar. bu arkadas paylasim yapiyor paylasim yapanlari urkutmeyelim babinda yazdim umarim anlamissindir yoksa kimseye tas atmak degil.sen niye paylasim yapmiyorsun diyebilin ben zamaninda cok yaptim paylasimi artik prensip karari aldim paylasim yapmama karari aldim birakalimda yapanlar yapsin paylasimini

mimozalar7

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Sende çalışmayan bir hesabı paylaşırken hediye demene takılmıştım sadece. Yoksa panelin combosu işi bilenlerin yedeğine çoktan düştü, bir parçasını ortalığa bu nedenle salıyorlar. Çoklu hesap da panel sahibine nanik yapma anlamına geliyor.

Bu forumu panelciler sıkı takip ediyor, zararı da önce onlar görüyor. Önlem almaları çok normal. Ne demiş atalarımız; Söz gümüş ise sükut altındır.

Savunmaya geçmesi anormal değil mi?

Ustamıza paneller feda olsun. Panelci arkadaş da abartmış, hesap zaten o haliyle çalışmıyor, ne diye reaksiyon gösteriyorsun...
hocam 1 panel yokkı bende 70 panel vardı dns degışmeden önce... dns degıştırıp test edıp ıhtıyacı olanlara parası olmayanlara paylaşacaktım burda degıl facebookumda bende hepsı resmı var parası olmayan ınsanlarıda düşünmek gerek...herşey cıkar degıldır...amac paylaşalımkı hayat güzelleşsın herkesın yüzünde 1 gülümseme dünyaya bedeldır ıyı geceler sıktımsa...tatlı rüyalar...herkese teşekkürler...

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
hocam 1 panel yokkı bende 70 panel vardı dns degışmeden önce... dns degıştırıp test edıp ıhtıyacı olanlara parası olmayanlara paylaşacaktım burda degıl facebookumda bende hepsı resmı var parası olmayan ınsanlarıda düşünmek gerek...herşey cıkar degıldır...amac paylaşalımkı hayat güzelleşsın herkesın yüzünde 1 gülümseme dünyaya bedeldır ıyı geceler sıktımsa...tatlı rüyalar...herkese teşekkürler...

Neyse panel sahibi serbest bıraktı 250 lik de yine kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor. Dağıtmaya devam edebilirsin.

theLeGeND44

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye

theLeGeND44

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Şimdi forumu okudum da, sanırım Ctr011 yenisi bu ve vpn ile aktif. Tr de olduğumdan çalıştıramadım. Telekom alt yapısında açamadım. Teşekkürler.
Düzeltme: CTR0811 adresinin yenisi imiş ve VPN ile aktif sanırım. Telekom altyapısı ile açamıyorum..Teşekkürler.

Ahmet anil

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Merhabalar bişey danışmak istiyorum size tarama yapıyorum mac olarak ama m3u taraması yapmak istiyorum isim ve şifre olarak olarak taratiliyor(combo yöntemiyle) bende combo yaptım ama mantıklı gelmiyor. deneyeyim dedim olasılık milyarlaca kez olabilir aklım mantığım almadı nasıl denk geliyor isim ve şifre mantığını hala anlatabilecek varmı mantigin cozemedim herkeze iyi hafta sonlari

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Merhabalar bişey danışmak istiyorum size tarama yapıyorum mac olarak ama m3u taraması yapmak istiyorum isim ve şifre olarak olarak taratiliyor(combo yöntemiyle) bende combo yaptım ama mantıklı gelmiyor. deneyeyim dedim olasılık milyarlaca kez olabilir aklım mantığım almadı nasıl denk geliyor isim ve şifre mantığını hala anlatabilecek varmı mantigin cozemedim herkeze iyi hafta sonlari

yapma combo ile hit bulma çok eskide kaldı.

• Ana sayfa
  • Forumlar