Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Yardım Dreambox Optiflasher Pro

asur

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bu proğram e2 tabanlı cihazları kurtarma, yazılım atma ve birçok özelliği barındırır. Bu proğramın pro versiyonu serial istiyor. Çözen kullanan varsa forumda paylaşım yapabilirmi. Free versiyonu değil.

asur

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***
Proğram için teşekkürler fakat bu dahil çok proğram indirdim hepsi serial istiyor. No ca found ve temel yükleme çalışıyor fakat diğer özellikler için serial istiyor.

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
usta genelde ben bunu kullanıyorum imaj- backup-ve diğer ayarlar için kullanıyorum ama pek serial lık bir sıkıntı yaşamadım

asur

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
usta genelde ben bunu kullanıyorum imaj- backup-ve diğer ayarlar için kullanıyorum ama pek serial lık bir sıkıntı yaşamadım
bende dm800 hd clone sim 3 var.Geçenlerde yeşil ekran hatasıyla beraber cihaza ulaşılmaz oldu. opti flasher, rs232 bidiğim ne varsa uyguladım kazara bir imaj yükledim. Şimdiki imajdan sonra web arayüzünden yeni bir imaj yükleyemiyorum. Yükleme sayfası geliyor yüklenmiyor. o yüzden bu proğramın tam sürümünü arıyorum. bad sektör düzeltmesi de yapabiliyor. Bios ayarlarından da yaptığım değişiklik işe yaramadı bu imaja mahkum kaldım. Arada yeşil ekran oluyor, ip tvler çalışmıyor ,,,

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım